Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097474296
Pris fra 2.999 krtil 3.105 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (3% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.997 kr 30. maj

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S80d 37 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz
-20%2.999 kr
Før 3.748,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Viewfinity S80d 37 tommer 3840 × 2160pixels Va 16:9 60hz billede

Produktinformation

Oplev en 37-tommer 4K Ultra HD-skærm med et levende VA-panel, som gengiver 1,07 milliarder farver og en opløsning på 3840 x 2160 for skarpe, detaljerede billeder. Få forbedret kontrast og mere dynamiske gengivelser takket være HDR10-understøttelse og Mega Infinity DCR, hvilket sikrer komfortabel visning under skiftende lysforhold. Forbliv forbundet og arbejd effektivt med alsidige tilslutningsmuligheder, herunder HDMI og DisplayPort, en indbygget USB-hub samt fleksible, ergonomiske justeringsmuligheder, så skærmen kan tilpasses dit arbejdsområde.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Artikel nr.: LS37D800EAUXXE
EAN: 8806097474296
Varenr.: 5020057658
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU 37" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
3.037 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
37" Samsung ViewFinity S8 - 3840x2160 (4K) - VA
3.081 kr
Til butik
37" Samsung ViewFinity S8 - 3840x2160 (4K) - VA billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S8 monitor leverer præcise billeder og bred farvedækning til professionel produktivitet og kreativt arbejde, med et VA-panel for dyb kontrast og ensartede toner. Størrelse: 37" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: VA Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: HDR10; Flicker-Free; Eye Saver Mode; Picture-by-Picture; Højdejusterbar stand; 100% sRGB; 1.07 billion colors HDR-funktion, bred farvestøtte og ergonomiske justeringer forbedrer indholdsnøjagtighed og komfort ved lange arbejdsperioder.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS37D800EAUXXE
EAN: 8806097474296
Varenr.: 3380253
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort
3.105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
2CompuMail DK3.037 kr3.037 krKøb
3Proshop DK3.081 kr3.081 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.105 kr3.105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort i 146 dage. Laveste pris i perioden er 2.997 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.098 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.030 kr.

Den nuværende pris på 2.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Samsung ViewFinity S8 S37D800EAU - S80D Series - LED-skærm - 37 - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.999 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.997 kr2 kr (0%)
8. apr. 20262.999 kr98 kr (3%)
5. apr. 20263.097 kr1 kr (0%)
3. apr. 20263.098 kr99 kr (3%)
2. apr. 20262.999 kr55 kr (2%)
28. mar. 20263.054 kr55 kr (2%)
10. jan. 20262.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret