Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097483939
Pris fra 2.006 krtil 2.829 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 823 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.918 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2006 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.006 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS27D804EEUXXE
EAN: 8806097483939
Varenr.: 1003362560
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Samsung ViewFinity S27D804E - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
2.017 kr
Til butik
27" Samsung ViewFinity S27D804E - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S8 monitor leverer præcis farvegengivelse og HDR-klarhed til kreative fagfolk og produktivitet, med et IPS-panel til nøjagtig billedredigering og komfortable lange sessioner. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: HDR10; 99% sRGB; Flicker-Free; Eye Saver Mode; USB 3.0 hub Ergonomisk justerbarhed og effektiv tilslutning hjælper med at bevare komfort og strømline arbejdsgange til foto- og videoprojekter.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS27D804EEUXXE
EAN: 8806097483939
Varenr.: 3419685
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort
2.049 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S8 S80d 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
2.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU 27 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
2.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.006 kr2.006 krKøb
2Proshop DK2.017 kr2.017 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.049 kr2.049 krKøb
4Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb
5Ultrashop2.829 kr2.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.918 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.055 kr.

Den nuværende pris på 2.006 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Samsung ViewFinity S8 S27D804EEU - S80D Series - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.006 kr26 kr (1%)
31. maj 20262.032 kr20 kr (1%)
30. maj 20262.052 kr20 kr (1%)
29. maj 20262.072 kr17 kr (1%)
28. maj 20262.055 kr8 kr (0%)
27. maj 20262.063 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.062 kr10 kr (0%)
25. maj 20262.052 kr57 kr (3%)
24. maj 20261.995 kr67 kr (3%)
23. maj 20262.062 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret