Gå til hovedindhold

Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort

SamsungLagringsenhederEAN: 8806094914689
Pris fra 2.141,44 krtil 4.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.357,56 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.088 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2141.44 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Portable SSD T9 2 TB USB 32 Gen2x2 Typ-C Schwarz inkl SmallRig-Halterung MagSafe
2.141,44 kr
Til butik
Samsung Portable SSD T9 2 TB USB 32 Gen2x2 Typ-C Schwarz inkl SmallRig-Halterung MagSafe billede

Produktinformation

Samsung Portable SSD T9 2 TB USB 32 Gen2x2 Typ-C Schwarz inkl. SmallRig-Halterung MagSafe Oplev hurtig og pålidelig dataoverførsel med Samsung Portable SSD T9. Med en imponerende kapacitet på 2 TB og USB 3.2 Gen 2x2 Type-C forbindelse, får du lynhurtig ad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Ekstern Lagerenheder
EAN: 8806094914689
Varenr.: 91697
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort
2.735 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung T9 SSD MU-PG2T0B 2TB USB 3.2 Gen 2x2
2.736 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Portable SSD T9 - 2TB - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2x2
2.808 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung T9 Solid state-drev MU-PG2T0B 2TB USB 3.2 Gen 2x2
3.014 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern SSD Samsung T9 2 TB USB 3.2 Gen 2x2 (MU-PG2T0B)
-3%3.199 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern SSD Samsung T9 2 TB USB 3.2 Gen 2x2 (MU-PG2T0B)
-3%3.219 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Portable Ssd T9 2tb Usb-c Sort
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.141,44 kr2.141,44 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.735 kr2.735 krKøb
3CompuMail DK2.736 kr2.736 krKøb
4Proshop DK2.808 kr2.808 krKøb
5Teknikproffset DK3.014 kr3.063 krKøb
6Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
7Vivas DK3.219 kr3.288 krKøb
8Dustin DK4.499 kr4.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.591 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.937 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.129 kr.

Den nuværende pris på 2.141,44 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - krypteret - 2 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.141,44 kr795,56 kr (27%)
24. maj 20262.937 kr795,56 kr (37%)
20. maj 20262.141,44 kr598,56 kr (22%)
18. maj 20262.740 kr598,56 kr (28%)
16. maj 20262.141,44 kr598,56 kr (22%)
15. maj 20262.740 kr598,56 kr (28%)
28. apr. 20262.141,44 kr468,56 kr (18%)
27. apr. 20262.610 kr468,56 kr (22%)
24. apr. 20262.141,44 kr480,56 kr (18%)
23. apr. 20262.622 kr480,56 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret