Gå til hovedindhold

Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort

SamsungLagringsenhederEAN: 8806094914696
Pris fra 1.439 krtil 2.249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 810 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung T9 Solid state-drev MU-PK1T0G 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.439 kr
Til butik
Samsung T9 Solid state-drev MU-PK1T0G 1TB USB 3.2 Gen 2x2 billede

Produktinformation

Samsung T9 Solid State-Drev MU-PK1T0G 1TB USB 32 Gen 2x2 Oplev lynhurtig datatransmission med Samsung T9 Solid State-Drev, der tilbyder en imponerende lagerkapacitet på 1TB. Med USB 3.2 Gen 2x2 teknologi kan du overføre store filer på få sekunder, hvilket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB)
EAN: 8806094914696
Varenr.: 123896
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung T9 SSD MU-PG1T0B 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.695 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort
1.829 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung T9 Solid state-drev MU-PG1T0B 1TB USB 3.2 Gen 2x2
1.867 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern SSD Samsung T9 1 TB USB 3.2 Gen 2x2 (USB?C)
-5%1.999 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern SSD Samsung T9 1 TB USB 3.2 Gen 2x2 (USB?C)
-5%2.019 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Portable Ssd T9 1tb Usb-c Sort
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.439 kr1.439 krKøb
2CompuMail DK1.695 kr1.695 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.829 kr1.829 krKøb
4Teknikproffset DK1.867 kr1.916 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
7Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.091 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.718 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.277 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Samsung T9 MU-PG1T0B - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.439 kr246 kr (15%)
24. maj 20261.685 kr246 kr (17%)
20. maj 20261.439 kr279 kr (16%)
18. maj 20261.718 kr279 kr (19%)
5. maj 20261.439 kr230 kr (19%)
19. feb. 20261.209 kr10 kr (1%)
22. jan. 20261.199 kr10 kr (1%)
14. jan. 20261.209 kr10 kr (1%)
8. jan. 20261.199 kr8 kr (1%)
4. jan. 20261.191 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret