Gå til hovedindhold

Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå

SamsungOptiske drevEAN: 8806090312410
Pris fra 1.551 krtil 2.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 948 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.218 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1551 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå
1.551 kr
Til butik
Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Ekstern Harddisk
Farve: 3
Artikel nr.: MU-PC1T0H/WW
EAN: 8806090312410
Varenr.: 6162528
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Portable SSD T7 SSD MU-PC1T0H 1TB USB 3.2 Gen 2
1.552 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Portable SSD T7 - 1TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2
1.559 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung Portable SSD T7 SSD MU-PC1T0H 1TB USB 3.2 Gen 2 Ekstern SSD - GEEKD.dk
1.683 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ekstern SSD Samsung T7 1 TB USB 3.2 Gen 2 (indigoblå)
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ekstern SSD Samsung T7 1 TB USB 3.2 Gen 2 (indigoblå)
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Portable SSD T7 SSD MU-PC1T0H 1TB USB 3.2 Gen 2
1.799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Portable Ssd T7 1tb Gen 2 Usb-c Blå
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.551 kr1.551 krKøb
2CompuMail DK1.552 kr1.552 krKøb
3Proshop DK1.559 kr1.559 krKøb
4Geekd1.683 kr1.683 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
7Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
8Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå

PriceData har fulgt prisen på Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 793 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.683 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.318 kr.

Den nuværende pris på 1.551 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Samsung T7 MU-PC1T0H - SSD - krypteret - 1 TB - ekstern (bærbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse) - 256-bit AES - indigoblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.551 kr9 kr (1%)
1. jun. 20261.542 kr50 kr (3%)
29. maj 20261.492 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.483 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.492 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.483 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.492 kr29 kr (2%)
15. maj 20261.521 kr11 kr (1%)
14. maj 20261.532 kr75 kr (5%)
13. maj 20261.457 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret