Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort

SamsungComputerskærmeEAN: 8806094796315
Pris fra 1.888 krtil 2.699 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 811 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1888 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165Hz
1.888 kr
Til butik
Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165Hz billede

Produktinformation

Samsung - Odyssey G5 34" Gaming Skærm - UWQHD - 165Hz - VA - 1000R - HDR10 - 1ms

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LC34G55TWWPXEN
EAN: 8806094796315
Varenr.: 1000958088
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - 3440x1440 (UWQHD) - 165Hz - VA
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
34" Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - 3440x1440 (UWQHD) - 165Hz - VA billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 34" buet gamingmonitor tilbyder en immersiv 1000R ultrawide spiloplevelse med dyb kontrast og hurtig respons fra et VA-panel. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 165Hz Paneltype: VA Tilslutning: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: 1000R buet skærm; AMD FreeSync Premium; HDR10 Den buede synsvinkel og adaptive sync reducerer screen tearing og distraktion, hvilket giver bedre fokus og hurtigere reaktionsevne i både konkurrencemæssigt gameplay og singleplayer.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LC34G55TWWPXEN
EAN: 8806094796315
Varenr.: 3139315
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort
1.935 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 34" Odyssey G5 curved gamingskærm C34G55
1.966 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165Hz
2.180 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung - Odyssey G5 34 Gaming Skærm, UWQHD 165Hz - GEEKD.dk
2.189 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm Samsung Odyssey G5 34" UWQHD 165 Hz (C34G55TWWP)
-12%2.199 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm Samsung Odyssey G5 34" UWQHD 165 Hz (C34G55TWWP)
-12%2.219 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165Hz
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.888 kr1.888 krKøb
2Proshop DK1.899 kr1.899 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.935 kr1.935 krKøb
4Komplett DK1.966 kr1.966 krKøb
5Teknikproffset DK2.180 kr2.249 krKøb
6Geekd2.189 kr2.189 krKøb
7Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
8Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
9Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.888 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.117 kr.

Den nuværende pris på 1.888 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Samsung Odyssey G5 C34G55TWWP - G55T Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 165 Hz - VA - 250 cd/m² - 2500:1 - HDR10 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.888 kr50 kr (3%)
30. maj 20261.938 kr16 kr (1%)
10. maj 20261.954 kr9 kr (0%)
9. maj 20261.963 kr9 kr (0%)
7. maj 20261.954 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.955 kr35 kr (2%)
14. apr. 20261.920 kr21 kr (1%)
24. mar. 20261.899 kr140 kr (7%)
6. mar. 20262.039 kr49 kr (2%)
4. mar. 20262.088 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret