Gå til hovedindhold

Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick

SamsungHukommelseEAN: 8806092535886
Pris fra 187 krtil 269 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung MUF-64DA 64GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå
187 kr
Til butik
Samsung MUF-64DA 64GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå billede

Produktinformation

Samsung MUF-64DA - USB flashdrive - 64 GB - USB-C 3.2 Gen 1 - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MUF-64DA/APC
EAN: 8806092535886
Varenr.: 1000461182
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick
189 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Usb Flash Drive Type-c 64gb Usb-c Blå
249 kr
Til butik
Samsung Usb Flash Drive Type-c 64gb Usb-c Blå billede

Produktinformation

USB-C-kompatibilitet ideel til smartphones, tablets og computere Superhurtig dataoverførsel på op til 300 MB/s, varierer afhængig af kapacitet USB 3.1 men understøtter også USB 3.0 og 2.0 5-vejs beskyttelse: vand, ekstrem temperatur, røntgen, magnetisme og stødsikker 5 års begrænset garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: USB-hukommelse
Artikel nr.: MUF-64DA/APC
EAN: 8806092535886
Varenr.: 5011281271
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung MUF-64DA 64GB USB-C 3.2 Gen 1 USB stick Blå
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK187 kr187 krKøb
2Proshop DK189 kr228 krKøb
3Dustin DK249 kr335,25 krKøb
4Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick

PriceData har fulgt prisen på Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick i 183 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 32% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 64GB - USB Stick de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026187 kr1 kr (1%)
30. maj 2026186 kr1 kr (1%)
27. maj 2026187 kr1 kr (1%)
24. maj 2026186 kr4 kr (2%)
23. maj 2026190 kr4 kr (2%)
18. maj 2026186 kr1 kr (1%)
16. maj 2026187 kr1 kr (1%)
12. maj 2026186 kr1 kr (1%)
11. maj 2026187 kr3 kr (2%)
7. maj 2026190 kr27 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret