Gå til hovedindhold

SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort

SanDiskHukommelseEAN: 0619659204600
Pris fra 801 krtil 1.061 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 769 kr 25. apr.

Sammenlign priser på SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 801 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort
801 kr
Til butik
SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort billede

Produktinformation

SanDisk Extreme PRO Dual Drive - USB flashdrive - 512 GB - USB-C 3.2 Gen 2

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDDDE1-512G-G46
EAN: 0619659204600
Varenr.: 1002838627
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Extreme PRO Dual Drive - 512GB - USB Stick
912 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk Drev Extreme Pro Dual Drive USB-C USB-A 512GB
-9%1.008 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SanDisk Drev Extreme Pro Dual Drive USB-C USB-A 512GB billede

Produktinformation

SanDisk-drevet tilbyder højhastighedsdatahåndtering til professionelle på farten. Læsehastigheder på op til 1.000 MB/s, Skrivehastigheder op til 900 MB/s, Kompatibel med USB-C og USB-A, Holdbart metalkabinet, Adgangskodebeskyttelse og kryptering, Extreme Pro Dual Drive er designet til at forbedre din datahåndteringsoplevelse med imponerende læsehastigheder på op til 1.000 MB/s og skrivehastigheder på op til 900 MB/s. Det gør det til et ideelt valg for professionelle, der har brug for høj ydeevne og bærbarhed. Drevet giver mulighed for sømløse overgange mellem USB-C- og USB-A-enheder, hvilket gør det alsidigt til brug med bærbare computere, tablets og smartphones. Den store lagerkapacitet gør det nemt at lagre, få adgang til og dele kreative projekter og vigtige dokumenter. Det holdbare metalkabinet sikrer modstandsdygtighed, så du trygt kan tage dine filer med overalt. Derudover tilbyder drevet adgangskodebeskyttelse og krypteringsteknologi for at beskytte dine data. SanDisk-appen forbedrer brugervenligheden yderligere ved at tilbyde funktioner som automatisk backup og effektiv filhåndtering. Dette dobbelte drev er udviklet til at opfylde kravene fra professionelle på farten, som har brug for pålidelige og hurtige dataoverførselsløsninger.

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB-flash drev
EAN: 0619659204600
Varenr.: D31882
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort
1.049 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Extreme Pro Dual Drive 512gb 512gb Usb-a / Usb-c Sort
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK801 kr801 krKøb
2Proshop DK912 kr951 krKøb
3Teknikproffset DK1.008 kr1.057 krKøb
4Ultrashop1.049 kr1.049 krKøb
5Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort

PriceData har fulgt prisen på SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 647 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 815 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 761 kr.

Den nuværende pris på 801 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for SanDisk Extreme PRO Dual Drive 512GB USB-C 3.2 Gen 2 USB stick Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026801 kr7 kr (1%)
27. maj 2026808 kr7 kr (1%)
24. maj 2026815 kr42 kr (5%)
23. maj 2026773 kr7 kr (1%)
20. maj 2026780 kr23 kr (3%)
16. maj 2026803 kr5 kr (1%)
15. maj 2026798 kr1 kr (0%)
14. maj 2026797 kr2 kr (0%)
12. maj 2026795 kr3 kr (0%)
8. maj 2026798 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret