Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch

SamsungArmbåndsureEAN: 8806097413387
Pris fra 3.099 krtil 3.889 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 790 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.199 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy Watch8 44mm BT - Silver
3.099 kr
Til butik
Samsung® | Galaxy Watch8 44mm BT - Silver billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Smartwatches
Farve: 1
Artikel nr.: SM-L330NZSAEUB
EAN: 8806097413387
Varenr.: 24504666
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Watch8 44mm - Silver
3.099 kr
Til butik
Samsung Galaxy Watch8 44mm - Silver billede

Produktinformation

Holder styr på dit velvære Den nye Galaxy Watch8-serie tager dit velvære alvorligt. Med funktioner som søvn- og løbecoaching samt sundhedsovervågning prioriterer den din sundhed. Den lærer også af din adfærd, så jo mere du bruger den, desto bedre bliver den. Design og æstetik Galaxy Watch8 er den tyndeste Samsung SmartWatch-model hidtil. Den fås i to forskellige modeller med forskellige urskiver og et væld af forskellige urremme at vælge imellem. Vælg og vrag for at skræddersy en, der passer præcis til dig. Uret har et helt nyt design sammenlignet med sine forgængere. Watch8 er tynd, let og har en superkomfortabel pasform med nyt cushion design. Watch8 Classic har en minimalistisk og trendy Samsung-æstetik, en roterende urkrans og er et perfekt supplement til ethvert outfit og til alle aktiviteter. AI-Partner Med Galaxy Watch8-serien får du Gemini AI-Partner på dit håndled. Den er nem at bruge og lærer dig bedre at kende, jo mere du bærer uret. Ingen mere manuel skrivning og skift mellem apps, bare løft armen, sig "Hey Google" og tal til den. Den vil forstå og gøre det, du beder den om. Hvis du for eksempel er ude at løbe, skal du blot bede den om at skifte sang eller tilføje en påmindelse uden at skulle stoppe og miste dit momentum. Gemini AI-Partner er inkluderet i prisen, og der er ingen månedlig afgift. Den er din.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: SM-L330NZSAEUB
EAN: 8806097413387
Varenr.: 3386890
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Watch8 44mm Bluetooth
3.099 kr
Til butik
Samsung Watch8 44mm Bluetooth billede

Produktinformation

1,5" Super AMOLED og always on-skærm gør info læsbar ved et hurtigt blik Sølvfarvet aluminiumskasse og hvid rem giver et professionelt look IP68- og MIL-STD-810H-klassificering beskytter mod støv, vand og stød Indbygget GPS, NFC og Bluetooth 5.3 lader dig navigere og betale hurtigt 2 GB RAM, W1000-chip og 32 GB lagerplads kører apps problemfrit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Smartwatches
Artikel nr.: SM-L330NZSAEUB
EAN: 8806097413387
Varenr.: 5020056437
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch
3.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy Watch8 Large BT - Silver
3.853 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch
3.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.099 kr3.099 krKøb
2Proshop DK3.099 kr3.099 krKøb
3Dustin DK3.099 kr3.185,25 krKøb
4CompuMail DK3.299 kr3.299 krKøb
5Teknikproffset DK3.853 kr3.902 krKøb
6Ultrashop3.889 kr3.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.199 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 3.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.751 kr.

Den nuværende pris på 3.099 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Samsung Galaxy Watch8 44 mm Sølv Hvid SmartWatch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.099 kr365 kr (13%)
30. maj 20262.734 kr365 kr (12%)
29. maj 20263.099 kr365 kr (13%)
24. apr. 20262.734 kr365 kr (12%)
22. apr. 20263.099 kr365 kr (13%)
14. apr. 20262.734 kr535 kr (24%)
21. mar. 20262.199 kr900 kr (29%)
17. mar. 20263.099 kr365 kr (13%)
24. feb. 20262.734 kr44 kr (2%)
7. feb. 20262.690 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret