Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå

SamsungIsenkramEAN: 8806097711315
Pris fra 14.334 krtil 14.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.199 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14334 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 1TB 16GB
14.334 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 1TB 16GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra - Tablet - Android - 1 TB - 14.6" Dynamic AMOLED 2X (2960 x 1848) - microSD indgang - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X930NZATEUB
EAN: 8806097711315
Varenr.: 1003598417
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 1TB/16GB - Grey
14.499 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 1TB/16GB - Grey billede

Produktinformation

14,6" (2960x1848) 120Hz Dynamic AMOLED 2X-skærm, Dimensity 9400+, 12 GB RAM, 256 GB lager, microSD, dobbelt kamerasystem: 13 MP hovedkamera + 8 MP ultravidvinkel (bag), 12 MP (front), fire højttalere, One UI, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, fingeraftrykslæser under skærm, UWB, ny S Pen (IP68), IP68, 11.600 mAh batteri, 45W kablet opladning, 690 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablet
Artikel nr.: SM-X930NZATEUB
EAN: 8806097711315
Varenr.: 3398142
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå
14.499 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå billede

Produktinformation

14,6" Dynamic AMOLED 2X-skærm med en opløsning på 2960×1848, 120Hz opdateringsfrekvens og antirefleksbehandling giver skarpe og klare billeder til multitasking både indendørs og udendørs. En 3 nm MediaTek Dimensity 9400+ processor og 1 TB lagerkapacitet muliggør en glidende drift af produktivitetsapps og AI-assisterede funktioner, mens det forbedrede kølesystem sikrer høj ydeevne. Med IP68-holdbarhed, 5G (5G-modellen) og Wi-Fi 7-forbindelse, fire højttalere og et 11.600 mAh batteri forbliver du tilsluttet og opladet under lange arbejdsdage.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android-tablets
Artikel nr.: SM-X930NZATEUB
EAN: 8806097711315
Varenr.: 5020061871
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Tab S11 Ultra WiFi 1TB (gray)
14.499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galaxy Tab S11 Ultra WIFI (1TB) - GRAY
14.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14.334 kr14.334 krKøb
2Proshop DK14.499 kr14.499 krKøb
3Dustin DK14.499 kr14.585,25 krKøb
4Komplett DK14.499 kr14.499 krKøb
5CS MEGASTORE DK14.599 kr14.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 9.834 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 14.438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.400 kr.

Den nuværende pris på 14.334 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 16gb 14.6 tommer 1000gb Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202614.334 kr1.835 kr (15%)
6. maj 202612.499 kr2.300 kr (23%)
3. apr. 202610.199 kr95 kr (1%)
2. apr. 202610.294 kr620 kr (6%)
1. apr. 202610.914 kr3.176 kr (23%)
31. mar. 202614.090 kr244 kr (2%)
29. mar. 202614.334 kr103 kr (1%)
28. mar. 202614.437 kr1 kr (0%)
26. mar. 202614.438 kr104 kr (1%)
19. mar. 202614.334 kr43 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret