Gå til hovedindhold

Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort

SamsungIsenkramEAN: 8806097735861
Pris fra 1.060 krtil 1.699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 639 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.057 kr 1. maj

Sammenlign priser på Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1060 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-DX930BBEGSE tablet etui 37,1 cm (14.6") Folie Sort
1.060 kr
Til butik
Samsung EF-DX930BBEGSE tablet etui 37,1 cm (14.6") Folie Sort billede

Produktinformation

Samsung EF-DX930BBEGSE. Etui-type: Folie, Mærke kompatibilitet: Samsung, Kapabilitet: Galaxy Tab S11 Ultra, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 37,1 cm (14.6"). Vægt: 466 g

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-DX930BBEGSE
EAN: 8806097735861
Varenr.: 1003575649
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Book Cover Keyboard Slim for Galaxy Tab S11 Ultra (Nordic)
1.109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung EF-DX930 - - trådløs sort etui
1.122 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Book Cover Slim Keyboard - Black Samsung
1.454 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort
-0%1.556 kr
Før 1.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Book Cover Keyboard Slim
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.060 kr1.060 krKøb
2Proshop DK1.109 kr1.109 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.122 kr1.122 krKøb
4Teknikproffset DK1.454 kr1.513 krKøb
5Dustin DK1.556 kr1.642,25 krKøb
6Komplett DK1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.057 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.317 kr.

Den nuværende pris på 1.060 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Samsung Book Cover Keyboard Slim Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Nordisk Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.060 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.062 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.060 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.058 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.059 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.062 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.059 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.058 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.057 kr3 kr (0%)
17. apr. 20261.060 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret