Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey)

SamsungTabletcomputereEAN: 8806095597300
Pris fra 4.999 krtil 8.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 4.000 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.999 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10+ 256GB/12GB - Moonstone Grey
-44%4.999 kr
Før 8.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10+ 256GB/12GB - Moonstone Grey billede

Produktinformation

12,4" (2800x1752) 120 Hz Dynamic AMOLED 2X-skærm, Dimensity 9300, 12 GB RAM, 256 GB flash, microSD, dobbelt kamerasystem: 13 MP hovedkamera + 8 MP ultravidvinkel (bag), 12 MP (front), Quad-højttalere fra AKG, One UI, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, fingeraftrykslæser i skærmen, UWB, S-Pen, IP68, 10.090 mAh batteri, 45 W kablet opladning, 571 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Tablet
Artikel nr.: SM-X820NZAREUB
EAN: 8806095597300
Varenr.: 3293593
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4" 256GB 12GB
5.609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4 256GB 12GB
6.489 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10+ 12.4 256GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S10 12.4" 256GB 12GB - Grå Oplev den ultimative tabletoplevelse med Samsung Galaxy Tab S10. Denne elegante og kraftfulde tablet kommer med en imponerende 12.4 tommer skærm, der giver strålende farver og skarpe detaljer – perfekt

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806095597300
Varenr.: 71515
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey)
8.210 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy Tab S10+ WIFI 256GB/12GB - Moonstone Gray
8.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S10+ 12gb 12.4 tommer 256gb Grå
8.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10+ WiFi 256GB (moonstone gray)
8.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.999 kr4.999 krKøb
2CompuMail DK5.609 kr5.609 krKøb
3Ultrashop6.489 kr6.489 krKøb
4INphone.dk8.210 kr8.210 krKøb
5CS MEGASTORE DK8.999 kr8.999 krKøb
6Dustin DK8.999 kr9.085,25 krKøb
7Komplett DK8.999 kr8.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey)

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.999 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 7.793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.095 kr.

Den nuværende pris på 4.999 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Samsung Galaxy Tab S10+ wi-fi tablet 12/256GB (Moonstone Grey) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.999 kr1.640 kr (25%)
19. maj 20266.639 kr1.154 kr (15%)
18. maj 20267.793 kr1.794 kr (30%)
14. maj 20265.999 kr83 kr (1%)
13. maj 20266.082 kr557 kr (8%)
9. maj 20266.639 kr661 kr (11%)
8. maj 20265.978 kr511 kr (8%)
28. apr. 20266.489 kr1.304 kr (17%)
27. apr. 20267.793 kr1.304 kr (20%)
24. apr. 20266.489 kr880 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret