Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5

SamsungE-bogslæsereEAN: 8806097854715
Pris fra 1.874 krtil 2.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 845 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.843 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1874 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128GB 6GB
1.874 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128GB 6GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11+ - Tablet - Android 16 - 128 GB - 11" TFT (1920 x 1200) - microSD indgang - 3G, 4G, 5G - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X236BZSREUB
EAN: 8806097854715
Varenr.: 1003779292
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Silver)
1.887 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Silver) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Silver)Uden abonnement.SIM-fri tablet — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung tablets
EAN: 8806097854715
Varenr.: Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Silver)
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5
2.219 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5 billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11 X236 Silver Oplev den kraftfulde og stilfulde Samsung Galaxy Tab A11 X236 i elegant sølv. Med en 11" TFT LCD-skærm med en imponerende opløsning på 1200x1920, får du en fantastisk visuel oplevelse, uanset om du streamer film eller ar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097854715
Varenr.: 126335
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 6/128 GB 5G + Wi‑Fi - Sølv
-27%2.699 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 6/128 GB 5G + Wi‑Fi - Sølv
-27%2.719 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.874 kr1.874 krKøb
2Salgsbutikken.dk1.887 kr1.887 krKøb
3Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.794 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 2.283 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.926 kr.

Den nuværende pris på 1.874 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) (Silver)) 11” TFT LCD 1200x1920,2.5GHz&2.0GHz/128GB/6GB RAM/Android 16/microSDXC/WiFi,BT,LTE,5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20261.874 kr24 kr (1%)
1. maj 20261.850 kr24 kr (1%)
30. apr. 20261.874 kr26 kr (1%)
29. apr. 20261.848 kr5 kr (0%)
22. apr. 20261.843 kr5 kr (0%)
14. mar. 20261.848 kr38 kr (2%)
28. jan. 20261.810 kr8 kr (0%)
27. jan. 20261.802 kr8 kr (0%)
23. jan. 20261.794 kr14 kr (1%)
22. jan. 20261.808 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret