Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera

SamsungE-bogslæsereEAN: 8806097854821
Pris fra 1.874 krtil 2.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 845 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.848 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1874 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128GB 6GB
1.874 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ 11" 128GB 6GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11+ - Tablet - Android 16 - 128 GB - 11" TFT (1920 x 1200) - microSD indgang - 3G, 4G, 5G - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X236BZAREUB
EAN: 8806097854821
Varenr.: 1003689665
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Grey)
1.887 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Grey) billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Grey)Uden abonnement.SIM-fri tablet — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Samsung tablets
EAN: 8806097854821
Varenr.: Samsung Galaxy Tab A11plus X236 5G (128GB/Grey)
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi‑Fi 11" 6/128 GB - Grå
-16%2.699 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi‑Fi 11" 6/128 GB - Grå billede

Produktinformation

Samsung A11+ 5G. Skærm diagonal: 27,9 cm (11"), Skærmopløsning: 1920 x 1200 pixel. Intern lagerkapacitet: 128 GB. Processorfrekvens: 2 GHz. Intern hukommelse: 6 GB. Bagerste kamera opløsning (numerisk): 8 MP, Bagkamera type: Enkelt kamera, Front kamera opløsning (numerisk): 5 MP, Front kamera. Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac). Assisteret GPS (A-GPS). Indbygget kortlæser. Vægt: 482 g. Produktfarve: GråDisplayHD-type: WUXGAMaksimal opdateringshastighed: 90 HzPaneltype: TFTPixeltæthed: 207 ppiSkærm diagonal: 27,9 cm (11")Skærm glas type: Panda GlassSkærmens lysstyrke: 480 cd/m²Skærmopløsning: 1920 x 1200 pixelVis antal farver: 16 millioner farverProcessorProcessor boost frekvens: 2,5 GHzProcessorfrekvens: 2 GHzProcessorkerner: 8Processorproducent: MediaTekHukommelseIntern hukommelse: 6 GBLagringIndbygget kortlæser: JaIntern lagerkapacitet: 128 GBKompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash)Maksimal størrelse på hukommelseskort: 2 TBLydDolby-teknologier: Dolby AtmosKameraAutofokus: JaBagerste kamera blænde nummer: 2Bagerste kamera opløsning (numerisk): 8 MPBagerste ...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: E-bogslæsere
Vægt: 0.67g
EAN: 8806097854821
Varenr.: 2010357
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi‑Fi 11" 6/128 GB - Grå
-16%2.719 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.874 kr1.874 krKøb
2Salgsbutikken.dk1.887 kr1.887 krKøb
3Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
4Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 2.216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.897 kr.

Den nuværende pris på 1.874 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Samsung Galaxy Tab A11+ (X230) 11 " Grey TFT LCD 1200 x 1920 pixels Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) 6 GB 128 GB 5G Wi-Fi Front camera 5 MP Rear camera de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.874 kr13 kr (1%)
6. maj 20261.887 kr13 kr (1%)
17. apr. 20261.874 kr26 kr (1%)
29. mar. 20261.848 kr67 kr (3%)
28. mar. 20261.915 kr67 kr (4%)
14. mar. 20261.848 kr51 kr (3%)
20. feb. 20261.899 kr76 kr (4%)
5. feb. 20261.823 kr60 kr (3%)
4. feb. 20261.883 kr5 kr (0%)
31. jan. 20261.878 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret