Gå til hovedindhold

Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå

SamsungE-bogslæsereEAN: 8806097711551
Pris fra 8.159 krtil 12.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 3.940 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.514 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8159 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 512GB 12GB
8.159 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 512GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra - Tablet - Android - 512 GB - 14.6" Dynamic AMOLED 2X (2960 x 1848) - microSD indgang - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X930NZAPEUB
EAN: 8806097711551
Varenr.: 1003598354
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6 512GB 12GB
9.439 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6 512GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 146 512GB 12GB Gr Oplev den imponerende Samsung Galaxy Tab S11 Ultra - en tablet, der redefinerer dine digitale oplevelser. Med en generøs skærmstørrelse på 14 inch og en opløsning, der bringer billeder til live, er denne tabl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097711551
Varenr.: 112063
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå
-27%11.799 kr
Før 16.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra . Skærm diagonal: 37,1 cm (14.6"), Skærmopløsning: 2960 x 1848 pixel. Intern lagerkapacitet: 512 GB. Intern hukommelse: 12 GB. Bagerste kamera opløsning (numerisk): 13 MP, Bagkamera type: Dobbelt kamera, Front kamera opløsning (numerisk): 12 MP, Front kamera. Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be). Indbygget kortlæser. Vægt: 692 g. Produktfarve: GråDisplayPaneltype: AMOLEDSkærm diagonal: 37,1 cm (14.6")Skærmopløsning: 2960 x 1848 pixelVis antal farver: 16 millioner farverVis navn til markedsføring af teknologi: Dynamic AMOLED 2XProcessorProcessor boost frekvens: 3,73 GHzProcessorkerner: 8HukommelseIntern hukommelse: 12 GBLagringIndbygget kortlæser: JaIntern lagerkapacitet: 512 GBKompatible hukommelseskort: MicroSD (TransFlash)Lagermedie: FlashMaksimal størrelse på hukommelseskort: 2 TBKameraAutofokus: JaBagerste kamera opløsning (numerisk): 13 MPBagkamera flash: JaBagkamera type: Dobbelt kameraFront kamera: JaFront kamera opløsning (numerisk): 12 MPMaksimal videoopløsning: 3840 x 2160 pixelOpløsning for andet bagkamera (numerisk): 8 MPOpløsning ved indfangningshastighed: 3840x2160@30fps

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: E-bogslæsere
Vægt: 1.08g
EAN: 8806097711551
Varenr.: 1860837
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå
-27%11.819 kr
Før 16.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 12gb 14.6 tommer 512gb Grå
11.848 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 512GB/12GB - Grey
11.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Tab S11 Ultra WiFi 512GB (gray)
11.999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray
12.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.159 kr8.159 krKøb
2Ultrashop9.439 kr9.439 krKøb
3Boligcenter DK11.799 kr11.799 krKøb
4Vivas DK11.819 kr11.888 krKøb
5Dustin DK11.848 kr11.934,25 krKøb
6Proshop DK11.999 kr11.999 krKøb
7Komplett DK11.999 kr11.999 krKøb
8CS MEGASTORE DK12.099 kr12.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå

PriceData har fulgt prisen på Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.514 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 9.379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.408 kr.

Den nuværende pris på 8.159 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14,6" Wi‑Fi 7 12/512 GB - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20268.159 kr213 kr (3%)
30. maj 20268.372 kr386 kr (4%)
29. maj 20268.758 kr621 kr (7%)
28. maj 20269.379 kr1.260 kr (16%)
27. maj 20268.119 kr626 kr (7%)
23. maj 20268.745 kr13 kr (0%)
22. maj 20268.758 kr91 kr (1%)
20. maj 20268.849 kr1.200 kr (16%)
17. maj 20267.649 kr789 kr (9%)
16. maj 20268.438 kr307 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret