Gå til hovedindhold

Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå

SamsungElektronikEAN: 8806094472493
Pris fra 9.664 krtil 11.659 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.995 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.222 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9664 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Flip Pro WM65B 65" Digital skiltning 3840 x 2160 VA
9.664 kr
Til butik
Samsung Flip Pro WM65B 65" Digital skiltning 3840 x 2160 VA billede

Produktinformation

Samsung Flip Pro WM65B - 65" Diagonal klasse (64.5" til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH65WMBWBGCXEN
EAN: 8806094472493
Varenr.: 1000686571
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå
10.032 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Flip Pro WM65B - 65" Touchscreen - Multi-touch - VA-panel - 12/7 - 4K
10.345 kr
Til butik
Samsung Flip Pro WM65B - 65" Touchscreen - Multi-touch - VA-panel - 12/7 - 4K billede

Produktinformation

Touchskærm-fladpaneldisplay leverer en 65" 4K UHD VA LED-bagbelyst skærm med 20-punkts multi-touch, Tizen OS og alsidig tilslutning til undervisnings- og erhvervsbrug. Samsung Flip Pro WM65B er designet til interaktivt samarbejde med intuitive touchfunktioner, indbyggede højttalere og understøttelse af skærmdeling og moderne arbejdspladsværktøjer, hvilket gør den ideel til klasseværelser og mødelokaler. 4K UHD-opløsning (3840 x 2160) i 16:9-format VA-panel med Edge LED-bagbelysning og 72% farverum 20-punkts infrarød multi-touch med 2048 følsomhedsniveauer Tilslutning: Wi‑Fi, LAN, Bluetooth, HDMI, DisplayPort, USB‑C og USB Tizen OS 6.5-platform med MagicINFO og Samsung Workspace sikret med Knox Understøttelse af Apple AirPlay 2, Screen Mirroring og Samsung Smart View+ Bygget til at gøre præsentation, annotering og deling af indhold mere smidigt hjælper den teams og elever med at samarbejde naturligt på en stor, klar interaktiv skærm.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH65WMBWBGCXEN
EAN: 8806094472493
Varenr.: 3108222
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Wm65b Flip Pro 65 tommer 65 tommer 500cd/m² 3840 × 2160pixels
11.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Interaktiv skærm Samsung Smart Signage WM65B 165,1 cm (65") 4K
-11%11.599 kr
Før 12.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Interaktiv skærm Samsung Smart Signage WM65B 165,1 cm (65") 4K
-11%11.619 kr
Før 13.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Flip Pro WM65B 65 Digital skiltning 3840 x 2160 VA
11.659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.664 kr9.664 krKøb
2CS MEGASTORE DK10.032 kr10.231 krKøb
3Proshop DK10.345 kr10.345 krKøb
4Dustin DK11.249 kr11.747,75 krKøb
5Boligcenter DK11.599 kr11.599 krKøb
6Vivas DK11.619 kr12.818 krKøb
7Ultrashop11.659 kr11.659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå i 186 dage. Laveste pris i perioden er 8.060 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 9.664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.780 kr.

Den nuværende pris på 9.664 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Samsung Flip Pro WM65B - 65 Diagonal klasse (64.5 til at se) - WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20269.664 kr111 kr (1%)
12. maj 20269.553 kr110 kr (1%)
2. maj 20269.443 kr221 kr (2%)
7. mar. 20269.222 kr30 kr (0%)
26. feb. 20269.192 kr30 kr (0%)
25. feb. 20269.222 kr30 kr (0%)
22. feb. 20269.192 kr467 kr (5%)
21. feb. 20268.725 kr92 kr (1%)
19. feb. 20268.633 kr1 kr (0%)
18. feb. 20268.634 kr20 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret