Gå til hovedindhold

Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå

SamsungElektronikEAN: 8806094472486
Pris fra 9.172 krtil 10.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.447 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.474 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9172 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå
9.172 kr
Til butik
Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Interaktive Whiteboards
Farve: 1
Artikel nr.: LH55WMBWBGCXEN
EAN: 8806094472486
Varenr.: 8549098
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Flip Pro WM55B LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay 3840 x 2160 55"
9.198 kr
Til butik
Samsung Flip Pro WM55B LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay 3840 x 2160 55" billede

Produktinformation

Samsung Flip Pro WM55B - 55" Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LH55WMBWBGCXEN
EAN: 8806094472486
Varenr.: 1000686570
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Interaktiv skærm Samsung Flip Pro WM55B 55" 4K UHD (hvid/grå)
-25%10.099 kr
Før 13.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Interaktiv skærm Samsung Flip Pro WM55B 55" 4K UHD (hvid/grå) billede

Produktinformation

Samsung Flip Pro WM55B - 55" Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid gråGenereltBeskyttelse: BrudresistentBilledforbedringer: 72 % Color GamutBredde: 129.74 cmDiagonal klasse: 55"Dimensioner: Uden standerDybde: 5.99 cmFås i farverne: Hvid gråHDMI Port Antal: 2 porteHøjde: 76.82 cmKombineret med: Berøringsskærm (multi-berøring)Kommercielt brug: Ja - uddannelse/virksomhedOperativsystem: Tizen OS 6.5PC grænseflade: DisplayPort, USB-CPlatform: Tizen OSProdukttype: LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplaySerie: WMB SeriesStrømforbrug ved drift: 154 WattTV Tuner Presence: NejTv-tuner: Ingen radioVægt: 28.6 kgVideo Grænseflade: HDMIBilledskærmAntal berøringspunkter: 20Belægning: 2 % Glass Haze, antimikrobiel belægningBilledformatforhold: 16:9Billedkontrastforhold: 4000:1Display Format: 4K UHD (2160p)Driftstider/-dage: 16 / 7Egenskaber: MagicInfoinfrarød multitouch teknologiOPS SlotApple AirPlay 2 support2048 følsomhedsniveauSamsung Workspace sikret af Knox...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 23.6g
EAN: 8806094472486
Varenr.: 1816787
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Interaktiv skærm Samsung Flip Pro WM55B 55" 4K UHD (hvid/grå)
-25%10.119 kr
Før 13.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Flip Pro WM55B 55" Touchscreen - Multi-touch - VA-panel - 12/7 - 4K
10.338 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Flip Pro WM55B LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay 3840 x 2160 55
10.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK9.172 kr9.371 krKøb
2CompuMail DK9.198 kr9.198 krKøb
3Boligcenter DK10.099 kr10.099 krKøb
4Vivas DK10.119 kr10.279 krKøb
5Proshop DK10.338 kr10.338 krKøb
6Ultrashop10.619 kr10.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå i 185 dage. Laveste pris i perioden er 6.627 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 9.667 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.000 kr.

Den nuværende pris på 9.172 kr er 15% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Samsung Flip Pro WM55B - 55 Diagonal klasse WMB Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - uddannelse/virksomhed - med berøringsskærm (multi-berøring) - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - Edge LED - hvid grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20269.172 kr27 kr (0%)
27. maj 20269.199 kr1 kr (0%)
23. maj 20269.200 kr72 kr (1%)
22. maj 20269.128 kr1 kr (0%)
20. maj 20269.127 kr384 kr (4%)
17. maj 20268.743 kr138 kr (2%)
16. maj 20268.605 kr140 kr (2%)
15. maj 20268.745 kr62 kr (1%)
13. maj 20268.807 kr860 kr (9%)
9. maj 20269.667 kr1.065 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret