Gå til hovedindhold

EL-Grossisten SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm)

EL-GrossistenSanitetEAN: 4048962117615
Pris fra 69,44 krtil 90 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20,56 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.44 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
fischer M10 - 30 x 80 mm rustfri, syrefast montageflange
69,44 kr
Til butik
fischer M10 - 30 x 80 mm rustfri, syrefast montageflange billede

Produktinformation

fischer M10 - 30 x 80 mm rustfri, syrefast montageflange

Produktspecifikationer

EAN: 4048962117615
Varenr.: 15842857615695
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundflange A4 80x30mm M10
71 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm)
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN69,44 kr69,44 krKøb
2CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
3WATTOO.DK90 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm)

PriceData har fulgt prisen på SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 69,44 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 69,44 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for SaMontec - Rustfri syrefast grundflange 'GPL A4' med M10 gevind (30 x 80 mm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202669,44 kr1,56 kr (2%)
6. maj 202671 kr1,56 kr (2%)
21. mar. 202669,44 kr8,56 kr (11%)
20. mar. 202678 kr8,56 kr (12%)
17. mar. 202669,44 kr8,56 kr (11%)
16. mar. 202678 kr8,56 kr (12%)
4. mar. 202669,44 kr8,56 kr (11%)
3. mar. 202678 kr8,56 kr (12%)
10. feb. 202669,44 kr8,56 kr (11%)
7. feb. 202678 kr46 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret