Gå til hovedindhold

fischer SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr

fischerSanitetEAN: 4006209500064
Pris fra 26,75 krtil 85 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 58,25 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr
26,75 kr
Til butik
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rrbjler & ophng
EAN: 4006209500064
Varenr.: 018811100
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 100-106 mm
75 kr
Til butik
Rørbøjle M8/M10 gevind, 100-106 mm billede

Produktinformation

Rørbøjle uden isolering til rør kan kobles sammen med grundflange og gevindstænger med M8/M10-gevind. 100-106 mm Gevind M8/M10 To-delt rørbøjle uden gummiindlæg Samleskrue sikret mod tab under montage Elforzinket Fabrikat: Fischer FRSN

Produktspecifikationer

Mærke: fischer
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 100-106 mm
EAN: 4006209500064
Varenr.: 018811100
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 100-106 mm
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK26,75 kr26,75 krKøb
2LavprisVVS75 kr75 krKøb
3BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr

PriceData har fulgt prisen på SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr i 167 dage. Laveste pris i perioden er 26,75 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 32,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 26,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 100-106 mm rr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202626,75 kr5,25 kr (16%)
1. jun. 202632 kr1 kr (3%)
27. maj 202631 kr1,9 kr (6%)
26. maj 202632,9 kr1,9 kr (6%)
9. mar. 202631 kr1 kr (3%)
5. feb. 202630 kr1 kr (3%)
4. feb. 202631 kr1 kr (3%)
30. jan. 202630 kr3 kr (11%)
22. jan. 202627 kr4 kr (13%)
21. jan. 202631 kr4 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret