Gå til hovedindhold

fischer SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr

fischerSanitetEAN: 4006209500088
Pris fra 30 krtil 79 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 30. maj

Sammenlign priser på SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr
30 kr
Til butik
SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Rrbjler & ophng
EAN: 4006209500088
Varenr.: 018811108
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 108-114 mm
75 kr
Til butik
Rørbøjle M8/M10 gevind, 108-114 mm billede

Produktinformation

Rørbøjle uden isolering til rør kan kobles sammen med grundflange og gevindstænger med M8/M10-gevind. 108-114 mm Gevind M8/M10 To-delt rørbøjle uden gummiindlæg Samleskrue sikret mod tab under montage Elforzinket Fabrikat: Fischer FRSN

Produktspecifikationer

Mærke: fischer
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 108-114 mm
EAN: 4006209500088
Varenr.: 018811108
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 108-114 mm
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK30 kr30 krKøb
2LavprisVVS75 kr75 krKøb
3BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr

PriceData har fulgt prisen på SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr i 167 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 34,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for SaMontec - Rrbjle 'FRSN' m. 2 skrue og M8/M10 kombigevind til 108-114 mm (4") rr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202630 kr1 kr (3%)
30. maj 202629 kr2 kr (6%)
27. maj 202631 kr3,73 kr (11%)
26. maj 202634,73 kr3,73 kr (12%)
18. mar. 202631 kr3,73 kr (11%)
17. mar. 202634,73 kr3,73 kr (12%)
8. mar. 202631 kr4 kr (15%)
5. feb. 202627 kr4 kr (13%)
4. feb. 202631 kr4 kr (15%)
22. jan. 202627 kr4 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret