Gå til hovedindhold

Fischer SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm)

FischerSanitetEAN: 4006209796665
Pris fra 16 krtil 28 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundflange med 10 mm gevind, 80x30 mm
16 kr
Til butik
Grundflange med 10 mm gevind, 80x30 mm billede

Produktinformation

Grundflange med M10-gevind og 80 x 30 mm længde/bredde. Grundflangerne er tilpasset anvendelse i kombination med en BS-universalrørbøjle.

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 80x30 mm
EAN: 4006209796665
Varenr.: 018903310
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
fischer M10 - 30 x 80 mm galvaniseret montageflange
19,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundflange med 10 mm gevind, 80x30 mm
20 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm)
22 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grundflange med 10 mm gevind, 80x30 mm
28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS16 kr16 krKøb
2EL-GROSSISTEN19,5 kr19,5 krKøb
3BilligVVS DK20 kr20 krKøb
4WATTOO.DK22 kr22 krKøb
5CompletVVS28 kr28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm)

PriceData har fulgt prisen på SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for SaMontec - Let montageflange 'GPL' med M10 gevind (30 x 80 mm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202616 kr3 kr (16%)
26. maj 202619 kr
24. maj 202619,5 kr
17. maj 202619 kr
16. maj 202619,5 kr
11. maj 202619 kr1 kr (6%)
18. apr. 202618 kr1 kr (5%)
17. apr. 202619 kr1 kr (6%)
15. apr. 202618 kr1 kr (6%)
9. mar. 202617 kr2 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret