Gå til hovedindhold

Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size)

SalomonLøberygsækkeEAN: 0198720244153
Pris fra 399 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon Cross 4, rygsæk, grå
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon Cross 4, rygsæk, grå billede

Produktinformation

CROSS 4 er en let og enkel rygsæk designet til udendørs brug. Den er lavet til folk, der vil have det mest nødvendige med på løbe- eller vandreture, cykelture eller korte udflugter uden at blive belastet af en stor taske. Rygsækken sidder tæt og stabilt,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Løberygsække
Farve: Gray Violet/Quarry/Nectarine
Størrelse: 4L
EAN: 0198720244153
Varenr.: 33898-37394-98650
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Salomon Cross 4, rygsæk, grå
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Salomon Cross 4 rygsæk-gray violet/quarry - Vandrerygsække
399 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size)
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk399 kr399 krKøb
2AktivVinter.dk399 kr399 krKøb
3Outdoornu.dk399 kr399 krKøb
4Friluftsland.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size)

PriceData har fulgt prisen på Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size) i 75 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Salomon Cross 4 (Grå (GRAY VIOLET/QUARRY/NECTARINE) One size) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026399 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026398 kr26 kr (7%)
7. apr. 2026372 kr26 kr (7%)
6. apr. 2026398 kr27 kr (7%)
1. apr. 2026371 kr29 kr (7%)
28. mar. 2026400 kr47 kr (13%)
26. mar. 2026353 kr97 kr (22%)
20. mar. 2026450 kr49 kr (10%)
19. mar. 2026499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret