Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.)

EL-GrossistenEludstyrEAN: 4015573718326
Pris fra 12,5 krtil 1.242 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.229,5 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gennemgangsklemme Wkfn 2,5/35 Grå
12,5 kr
Til butik
Gennemgangsklemme Wkfn 2,5/35 Grå billede

Produktinformation

Rækkeklemme med fjeder tilslutning, nominelt kvadrat: 2,5mm², bredde: 5mm, med TS35-fod, farve: grå

Produktspecifikationer

Kategori: Rækkeklemmer
EAN: 4015573718326
Varenr.: 4221718326
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RÆKKEKL. WKFN 2,5/35 GRÅ
16,43 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.)
1.242 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk12,5 kr12,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN16,43 kr16,43 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.242 kr1.242 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 8,75 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.036 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 12,5 kr er 79% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Rækkeklemme fjeder WKFN 2,5/35 grå - (100 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202612,5 kr3,93 kr (24%)
22. maj 202616,43 kr3,93 kr (31%)
8. maj 202612,5 kr2,5 kr (25%)
24. apr. 202610 kr3,68 kr (27%)
23. apr. 202613,68 kr3,68 kr (37%)
28. mar. 202610 kr3,68 kr (27%)
27. mar. 202613,68 kr3,68 kr (37%)
22. mar. 202610 kr3,68 kr (27%)
21. mar. 202613,68 kr3,68 kr (37%)
6. mar. 202610 kr3,68 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret