Gå til hovedindhold

Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå

WielandEludstyrEAN: 4015573416918
Pris fra 11,61 krtil 18 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6,39 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,04 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11.61 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rækkekl. Wk 2,5/U/V0 Grå
11,61 kr
Til butik
Rækkekl. Wk 2,5/U/V0 Grå billede

Produktinformation

Rækkeklemme skrue 5/2,5 mm² WK 2,5/U/V0 grå Søgetermer: 5421260259 - 57.503.0055.0 - 5421260259 - 4015573416918

Produktspecifikationer

Mærke: Wieland
Kategori: Plumbing
EAN: 4015573416918
Varenr.: 8014855504194
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rækkekl. wk 2,5/u/v0 grå
12,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RÆKKEKL. WK 2,5/U/V0 GRÅ
14,8 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rækkeklemme 2,5Mm2 Wk 2,5/U/Vo
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wieland Electric 57.503.0055.0
17,84 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå
18 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk11,61 kr11,61 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN14,8 kr14,8 krKøb
4vvsfittings.dk15 kr15 krKøb
5CS MEGASTORE DK17,84 kr56,84 krKøb
6Proshop DK18 kr57 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå

PriceData har fulgt prisen på Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå i 172 dage. Laveste pris i perioden er 10,8 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 17,27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 11,61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Wieland Rækkeklemme skrue wk 2,5/u/v0 grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202611,61 kr
19. maj 202612,5 kr
8. maj 202611,61 kr
25. apr. 202611,25 kr
14. apr. 202611,04 kr
13. apr. 202611,25 kr
21. mar. 202611,04 kr
6. mar. 202611,25 kr2,83 kr (20%)
5. mar. 202614,08 kr2,83 kr (25%)
8. feb. 202611,25 kr6,02 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret