Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W

Russell HobbsElkedlerEAN: 5038061165364
Pris fra 198 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W
198 kr
Til butik
Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W billede

Produktinformation

- Stilfuldt tekstureret design - Krom accenter - 1.7L kapacitet - Tryk for at åbne låget - Perfekt hældetud- Kontakt lyser under kogning -Aftageligt vaskbart anti-kalkfilter -Vandvindue med måler (litermarkeringer) -360° base med ledningsopbevaring- 61cm ledning - 2400W Russell Hobbs Eden elkedel i hindbærfarve er den perfekte kombination af design og ydeevne. Et vandvindue med måler giver dig mulighed for at spare energi ved kun at koge det vand, du har brug for, mens låget med trykknap, den perfekte hældetud og 360-graders stander sikrer nem opfyldning, kogning og hældning.

Produktspecifikationer

Kategori: Elkedel
Artikel nr.: 27362-70
EAN: 5038061165364
Varenr.: 3300350
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Vattenkokare 27362-70 Eden Kettle Raspberry
-16%242 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Vattenkokare  27362-70 Eden Kettle Raspberry billede

Produktinformation

Med en unik läcker texturerad design i plast kommer Eden vattenkokare att liva upp ditt kök, Vattenkokaren är försedd med en 360° vridbar bas som tillåter dig att snabbt och enkelt placera tillbaka vattenkokaren på sin bas från alla vinklar och underlättar för både höger- och vänsterhänta. Under basen hittar du dessutom en smart integrerad sladdförvaring som tillåter dig att förvara sladden runt produktens undre bas. Vattenkokaren har dessutom en smart hällpip som är designad för att minimera spill och gör det enklare att hälla ut vattnet i din kopp. Kapaciteten på 1,7 liter gör att den är tillräckligt stor att göra upp till sex koppar (1 kopp motsvarar 235ml) och har en smart vattennivåindikator så att du enkelt kan se hur mycket vatten du har fyllt i. Med den smarta torrkokningsfunktionen kommer den slå av sig om det inte finns tillräckligt med vatten. Specifikationer: -Texturerad design, - Kapacitet på 1,7 liter, - Knapp för att öppna locket, - Perfekt hällpip, - Upplyst strömbrytare under kokning, - Löstagbart och tvättbart antikalkfilter, - Vattennivåfönster, - Torrkokningsskydd, - 360° bas med sladdförvaring, - 61 cm sladdlängd, - 2400W.

Produktspecifikationer

Kategori: Elkedel
EAN: 5038061165364
Varenr.: C88276
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
*Czajnik Eden Raspberry 27362-7
242 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel 27362-70 Eden Kedel Hindbær
-15%279 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK198 kr237 krKøb
2Teknikproffset DK242 kr301 krKøb
3CompuMail DK242 kr242 krKøb
4Estore DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W i 170 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Russell Hobbs Elkedel Eden - Raspberry 27362-70 - Hindbærfarvet - 2400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026198 kr19 kr (11%)
20. apr. 2026179 kr19 kr (10%)
10. mar. 2026198 kr19 kr (11%)
24. feb. 2026179 kr19 kr (10%)
8. jan. 2026198 kr151 kr (43%)
7. jan. 2026349 kr151 kr (76%)
16. dec. 2025198 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret