Gå til hovedindhold

Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W

TefalElkedlerEAN: 3045387243159
Pris fra 332 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 332 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Sense Elkedel 1.5liter 1.8kW Hvid
332 kr
Til butik
Tefal Sense Elkedel 1.5liter 1.8kW Hvid billede

Produktinformation

Tefal Sense KO693110 - Kedel - 1.5 liter - 1.8 kW - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: KO693110
EAN: 3045387243159
Varenr.: 1000058131
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W
378 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Sense Elkedel 1.5liter 1.8kW Hvid
429 kr
Til butik
Tefal Sense Elkedel 1.5liter 1.8kW Hvid billede

Produktinformation

Tefal Sense Kedel 1.5 liter - Hvid Opdag den elegante Tefal Sense Kedel med en kapacitet på 1.5 liter, perfekt til at opfylde alle dine kogevand behov. Denne stilfulde hvide kedel kombinerer funktionalitet med et moderne design, der passer ind i ethvert k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Forside
EAN: 3045387243159
Varenr.: 66583
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tefal Sense KO6931 elkedel 1,5 l - 1.800 W - Hvid
-8%559 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal Sense KO6931 elkedel 1,5 l - 1.800 W - Hvid
-8%579 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK332 kr332 krKøb
2Proshop DK378 kr417 krKøb
3Ultrashop429 kr429 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W

PriceData har fulgt prisen på Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W i 174 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 392 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 332 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Tefal Elkedel KO693110 Sense White - Hvid - 1800 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026332 kr46 kr (12%)
22. maj 2026378 kr28 kr (8%)
21. maj 2026350 kr18 kr (5%)
19. maj 2026332 kr5 kr (1%)
17. maj 2026337 kr3 kr (1%)
15. maj 2026334 kr4 kr (1%)
13. maj 2026338 kr4 kr (1%)
12. maj 2026342 kr4 kr (1%)
11. maj 2026346 kr4 kr (1%)
10. maj 2026350 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret