Gå til hovedindhold

Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm

Russell HobbsRedskaberEAN: 5038061165456
Pris fra 205 krtil 365 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Brødrister Eden 2S - Pistachio 27374-56
205 kr
Til butik
Russell Hobbs Brødrister Eden 2S - Pistachio 27374-56 billede

Produktinformation

- Stilfuldt tekstureret design - Krom accenter - Brødrister til to skiver brød - Indstilling for variabel ristning fra 1-6 - Høj løft funktion så du ikke brænder fingrene ved ristning af mindre stykker brød - Funktion til at optø, genopvarme & annullere - Krummebakke - Stativ til opvarmning af f.eks. flute - 61cm ledning - 800W Russell Hobbs Eden brødrister i pistaciefarve er designet til både at skille sig ud og riste helt perfekt, så du altid får en fin morgen. Brødristeren har seks ristningsindstillinger, en rist til boller og frost-, genopvarmnings- og afbryd-funktion og har således alt, hvad der skal til for at riste dit brød præcis, som du vil have det. Og takket være ekstraløft-funktionen er det nemt at løfte dit ristede brød eller din bagel ud af den varme åbning.

Produktspecifikationer

Kategori: Broedrister
Artikel nr.: 27374-56
EAN: 5038061165456
Varenr.: 3300356
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm
253,16 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brødrister 27374-56 Eden 2S Brødrister Pistacie
-13%349 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brødrister 27374-56 Eden 2S Brødrister Pistacie billede

Produktinformation

Løft dit køkken med Eden-brødristeren Med et unikt tekstureret design i plast og kromaccenter kommer Eden brødrost at leve i dit køkken Med funktioner som dækker dine behov kommer denne brødrost med optiningsfunktion, avbrytningsfunktion og opvarmningsfunktion, samt et uppvärmningsgaller. Med den justerbare rostningskontrollen kan du vælge det nemmeste eller det hårde brød, hvor du kan vælge mellem 6 forskellige niveauer. Med ekstra breda fack för du även plats med tjocka skivor. Den har også en praktisk inbyggd og löstagbar smulbricka for enkel rengøring og när brødet er klart så skjut bare talt opåt så kommer brødskivorna att åka op en bit og du undviker på så sätt att bränna dig på fingrarna. Stilfuldt tekstureret design med kromdetaljer Optøning, genopvarmning og annullering af funktioner Justerbar bruningskontrol med 6 indstillinger Ekstra brede åbninger til tykke skiver Aftagelig krummebakke for nem rengøring Bekvem løftefunktion for at undgå brændte fingre Eden Toaster handler ikke kun om udseende; den er spækket med funktioner, der gør din morgenrutine glattere og mere behagelig. Optøningsfunktionen er perfekt til de travle morgener, hvor du glemmer at tage brødet ud af fryseren. Genopvarmningsfunktionen sikrer, at din toast er varm uden yderligere bruning, og annulleringsfunktionen giver dig fuld kontrol til at stoppe risteprocessen til enhver tid. Opvarmningsstativet er en ekstra bonus, der giver dig mulighed for at varme kager og boller ubesværet. Med dens justerbare bruningskontrol kan du opnå den perfekte toast hver gang, uanset om du foretrækker den let gylden eller mørk og sprød. De ekstra brede åbninger rummer tykkere skiver brød, bagels eller endda hjemmebagt brød, hvilket gør det alsidigt til alle dine ristebehov. Den aftagelige krummebakke sikrer, at oprydningen er en leg, og holder dit køkken ryddeligt og fri for krummer. Teksturdesign To-skive brødrister 1-6 bruningsindstillinger Løftefunktion Funktioner til frosset brød, genopvarmning, annullering Krammelbakke Opvarmningsstativ 61 cm ledningslængde 800W effekt Eden Toaster kombinerer funktionalitet med stil, hvilket gør den til et must-have apparat til ethvert moderne køkken. Det slanke design og praktiske funktioner sikrer, at det ikke kun komplementerer din køkkenindretning, men også forbedrer din morgenmadsoplevelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Konstruktion
Vægt: 1.63g
Artikel nr.: ONC-A13812
EAN: 5038061165456
Varenr.: 82332
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Brødrister - 2 Skiver - Eden - Lysegrøn
359,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Brödrost 27374-56 Eden 2S Toaster Pistachio
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK205 kr244 krKøb
2CS MEGASTORE DK253,16 kr292,16 krKøb
3Estore DK349 kr349 krKøb
4Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
5Teknikproffset DK365 kr424 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Russell Hobbs 27374-56, 2 skive(r), Grøn, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026205 kr7 kr (4%)
13. jan. 2026198 kr59 kr (23%)
30. dec. 2025257 kr4 kr (2%)
28. dec. 2025253 kr4 kr (2%)
27. dec. 2025257 kr4 kr (2%)
20. dec. 2025253 kr12 kr (5%)
18. dec. 2025265 kr1 kr (0%)
12. dec. 2025264 kr66 kr (33%)
11. dec. 2025198 kr55 kr (22%)
6. dec. 2025253 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret