Gå til hovedindhold

Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm

Russell HobbsRedskaberEAN: 5038061165425
Pris fra 198 krtil 349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Brødrister Eden 2S - Raspberry 27372-56
198 kr
Til butik
Russell Hobbs Brødrister Eden 2S - Raspberry 27372-56 billede

Produktinformation

- Stilfuldt tekstureret design - Krom accenter - Brødrister til to skiver brød - Indstilling for variabel ristning fra 1-6 - Høj løft funktion så du ikke brænder fingrene ved ristning af mindre stykker brød - Funktion til at optø, genopvarme & annullere - Krummebakke - Stativ til opvarmning af f.eks. flute - 61cm ledning - 800W Russell Hobbs Eden brødrister i hindbærfarve er designet til både at skille sig ud og riste helt perfekt, så du altid får en fin morgen. Brødristeren har seks ristningsindstillinger, en rist til boller og frost-, genopvarmnings- og afbryd-funktion og har således alt, hvad der skal til for at riste dit brød præcis, som du vil have det. Og takket være ekstraløft-funktionen er det nemt at løfte dit ristede brød eller din bagel ud af den varme åbning.

Produktspecifikationer

Kategori: Broedrister
Artikel nr.: 27372-56
EAN: 5038061165425
Varenr.: 3300355
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Brödrost 27372-56 Eden 2S Toaster Raspberry
-18%293 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Brödrost  27372-56 Eden 2S Toaster Raspberry billede

Produktinformation

Med en unik texturerad design i plast och kromaccenter kommer Eden brödrost att liva upp ditt kök, Med funktioner som täcker dina behov kommer denna brödrost med upptiningsfunktion, avbrytningsfunktion och uppvärmningsfunktion, samt ett uppvärmningsgaller. Med den justerbara rostningskontrollen kan du välja hur lätt eller hårt rostat bröd du vill där du kan välja mellan 6 olika nivåer. Med extra breda fack för du även plats med tjocka skivor. Den har även en praktiskt inbyggd och löstagbar smulbricka för enkel rengöring och när brödet är klart så skjut bara spaken uppåt så kommer brödskivorna att åka upp en bit och du undviker på så sätt att bränna dig på fingrarna. Specifikationer: - Texturerad design, - Brödrost med två skivor, - 1-6 rostningsinställningar, - Lyftfunktion, - Funktioner för fryst bröd, uppvärmning, avbrytningsfunktion, - Smulbricka, - Uppvärmningsgaller, - 61 cm sladdlängd, - 800W.

Produktspecifikationer

Kategori: Brødristere
EAN: 5038061165425
Varenr.: C88278
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm
314 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Brødrister - 2 Skiver - Eden - Lyserød
329,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brødrister 27372-56 Eden 2S Brødrister Hindbær
-13%349 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK198 kr237 krKøb
2Teknikproffset DK293 kr352 krKøb
3CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
4Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
5Estore DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Russell Hobbs 27372-56, 2 skive(r), Lyserød, Rustfrit stål, 800 W, 0,61 m, 191 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026198 kr9 kr (5%)
20. apr. 2026189 kr9 kr (5%)
10. mar. 2026198 kr19 kr (11%)
24. feb. 2026179 kr19 kr (10%)
23. dec. 2025198 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret