Gå til hovedindhold

Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft

RotringHåndarbejde og hobbyEAN: 4895151559035
Pris fra 229 krtil 509 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft
-30%229 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft billede

Produktinformation

Skift hurtigt mellem pen og blyant med rOtring 600 3-i-1 Multicolour Pen og Mekanisk Blyant. Dette ikoniske skriveværktøj har 3 skrivemodes-2 kuglepen farver og 1 mekanisk blyantspids-hvilket gør det til det ideelle professionelle værktøj til teknisk skrivning, skitsering og tegning. Pen-blyant hybrid har et fuldt metallegeme, der giver den ideelle vægt. Den mekaniske blyants sekskantede design forhindrer, at den glider på tegnebrædder og sikrer træthedsfri skrivning og tegning. Desuden forhindrer det metalriflede greb værktøjet i at glide ud af hånden. For den mekaniske blyant, forhindrer den faste blyantsskal brud og giver dig en klar visning af papiret for præcise linjer ved brug af lineal. Den justerbare blyanthårdhedsindikatormærkning gør det nemt at identificere blyantens hårdhed. Endelig kommer dette luksuriøse pen- og blyantsæt med et sølvfarvet skaft for et sofistikeret og moderne udseende, og indeholder sorte og røde kuglepen refiller og 0,5mm blyantspids.

Produktspecifikationer

Mærke: Rotring
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 2164109
EAN: 4895151559035
Varenr.: 3142960
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
rotring 600 Multipen 3in1 silber Feinminenstift Kugelschr. bl/rot
340 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ROTRING 600 Multipen 3in1 Silver i gaveæske
384 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stiftblyant sæt 3-i-1 - Rotring 600, sølv
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stiftblyant sæt 3-i-1 - Rotring 600, sølv
-2%509 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK229 kr268 krKøb
2CompuMail DK340 kr340 krKøb
3CS MEGASTORE DK384 kr423 krKøb
4Boligcenter DK489 kr489 krKøb
5Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft

PriceData har fulgt prisen på Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft i 132 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Rotring rOtring 600 3-i-1 Multifarve Pen og Mekanisk Blyant | Sort & Rød Kuglepensspidser | 1 Mekanisk Blyant Spids (0,5 mm) | Sølv skaft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026229 kr96 kr (30%)
6. maj 2026325 kr34 kr (12%)
3. maj 2026291 kr3 kr (1%)
2. maj 2026294 kr31 kr (10%)
26. jan. 2026325 kr3 kr (1%)
23. jan. 2026322 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret