Gå til hovedindhold

Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål

RothSanitetEAN: 5702000131252
Pris fra 137 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 26. maj

Sammenlign priser på Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Vinkel 90° 18 mm x 1/2" muffe rustfrit stål
137 kr
Til butik
Roth Vinkel 90° 18 mm x 1/2" muffe rustfrit stål billede

Produktinformation

Overgang fra 18 mm til rørgevind.

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Pex systemer
Artikel nr.: 17046605.018
EAN: 5702000131252
Varenr.: 3254576
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth vinkel 90° 18 mm x 1/2 muffe rustfri stål
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål
150,29 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth vinkel 18 x 1/2" muffe rustfri
163,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik vinkel med muffe 18 mm x 1/2"
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik vinkel med muffe 18 mm x 1/2"
169 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik vinkel med muffe 18 mm x 1/2"
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK137 kr176 krKøb
2CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
3EL-GROSSISTEN150,29 kr150,29 krKøb
4MaintainIt163,75 kr163,75 krKøb
5BilligVVS DK169 kr169 krKøb
6LavprisVVS169 kr169 krKøb
7CompletVVS219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål

PriceData har fulgt prisen på Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål i 153 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Roth vinkel 18 x 1/2" muffe, indstikfittings i rustfri stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026137 kr2 kr (1%)
26. maj 2026135 kr2 kr (1%)
24. maj 2026137 kr2 kr (1%)
17. maj 2026135 kr2 kr (1%)
16. maj 2026137 kr2 kr (1%)
12. maj 2026135 kr2 kr (1%)
11. maj 2026137 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026135 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026137 kr2 kr (1%)
9. mar. 2026135 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret