Gå til hovedindhold

Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål

RothSanitetEAN: 5702000131207
Pris fra 113 krtil 169 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104,49 kr 10. maj

Sammenlign priser på Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth vinkel 90° 15 mm muffe/nippel rustfri stål
113 kr
Til butik
Roth vinkel 90° 15 mm muffe/nippel rustfri stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 5702000131207
EAN: 5702000131207
Varenr.: 8492671
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth vinkel 90° 15 mm muffe/nippel rustfrit stål
113 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål
115,7 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik vinkel muffe/nippel 15 mm
119 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roth Vinkel Mf/Np 15Mm Rustfri
123,06 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth vinkel mf/np 15mm rustfri
127,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik vinkel muffe/nippel 15 mm
145 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth rustfri indstik vinkel muffe/nippel 15 mm
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
2Proshop DK113 kr152 krKøb
3EL-GROSSISTEN115,7 kr115,7 krKøb
4LavprisVVS119 kr119 krKøb
5Billigelogvvs.dk123,06 kr123,06 krKøb
6MaintainIt127,5 kr127,5 krKøb
7BilligVVS DK145 kr145 krKøb
8CompletVVS169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål

PriceData har fulgt prisen på Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål i 153 dage. Laveste pris i perioden er 104,49 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Roth vinkel 15 mm m/n, indstikfittings i rustfri stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026113 kr8,51 kr (8%)
10. maj 2026104,49 kr11,21 kr (10%)
9. maj 2026115,7 kr1,4 kr (1%)
7. maj 2026114,3 kr7,7 kr (6%)
6. maj 2026122 kr7,7 kr (7%)
30. apr. 2026114,3 kr1,3 kr (1%)
24. mar. 2026113 kr2 kr (2%)
2. mar. 2026111 kr3 kr (3%)
20. jan. 2026108 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026107 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret