Gå til hovedindhold

Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

RothEludstyrEAN: 4037115036620
Pris fra 769 krtil 990 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 2 kredse
769 kr
Til butik
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 2 kredse billede

Produktinformation

Fordelerrør til gulvvarme inkl. ophæng Roth gulvvarmefordelere er alle færdigmonteret og klar til installation direkte på væg eller i et vandtæt Roth gulvvarmeskab. De solide ophængsbeslag er lavet i galvaniseret stål og selve rørerne i messing Fordelerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varme
EAN: 4037115036620
Varenr.: 401973002
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus
796 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Gulvvarmefordeler 2 afgange uden omløber
796 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 2 kredse
799 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth gulvvarme-fordeler - 2 afgange
919,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 2 kredse
939 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth gulvvarmefordeler 1" 2 afgange
990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS769 kr769 krKøb
2CS MEGASTORE DK796 kr835 krKøb
3Proshop DK796 kr835 krKøb
4LavprisVVS799 kr799 krKøb
5EL-GROSSISTEN919,5 kr919,5 krKøb
6BilligVVS DK939 kr939 krKøb
7MaintainIt990 kr990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

PriceData har fulgt prisen på Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus i 167 dage. Laveste pris i perioden er 769 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 795 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Roth Gulvvarmefordeler 1 2 afgange - leveres komplet, monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026769 kr27 kr (3%)
17. apr. 2026796 kr6 kr (1%)
11. apr. 2026802 kr16 kr (2%)
9. apr. 2026786 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026787 kr22 kr (3%)
3. apr. 2026809 kr6 kr (1%)
19. mar. 2026803 kr16 kr (2%)
13. mar. 2026787 kr16 kr (2%)
3. mar. 2026803 kr15 kr (2%)
2. mar. 2026788 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret