Gå til hovedindhold

Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

RothEludstyrEAN: 4037115036712
Pris fra 3.510 krtil 4.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 989 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.443 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3510 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus
3.510 kr
Til butik
Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 17401973.011
EAN: 4037115036712
Varenr.: 3657505
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Gulvvarmefordeler 11 afgange uden omløber
3.510 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 11 kredse
3.599 kr
Til butik
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 11 kredse billede

Produktinformation

Fordelerrør til gulvvarme inkl. ophæng Roth gulvvarmefordelere er alle færdigmonteret og klar til installation direkte på væg eller i et vandtæt Roth gulvvarmeskab. De solide ophængsbeslag er lavet i galvaniseret stål og selve rørerne i messing Fordelerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varme
EAN: 4037115036712
Varenr.: 401973011
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 11 kredse
3.689 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roth gulvvarme-fordeler - 11 afgange
3.881,2 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth gulvvarmefordeler 1" 11 afgange
4.143,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth 1" gulvvarme fordelerrør, 11 kredse
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.510 kr3.510 krKøb
2Proshop DK3.510 kr3.510 krKøb
3CompletVVS3.599 kr3.599 krKøb
4LavprisVVS3.689 kr3.689 krKøb
5EL-GROSSISTEN3.881,2 kr3.881,2 krKøb
6MaintainIt4.143,75 kr4.143,75 krKøb
7BilligVVS DK4.499 kr4.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus

PriceData har fulgt prisen på Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus i 166 dage. Laveste pris i perioden er 3.375 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 3.510 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.456 kr.

Den nuværende pris på 3.510 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Roth gulvvarmefordeler 1 11 afgange - leveres komplet monteret i ophængningsbeslag med gummidæmpning - 3/4 eurokonus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 20263.510 kr8 kr (0%)
17. apr. 20263.502 kr18 kr (1%)
16. apr. 20263.484 kr41 kr (1%)
9. apr. 20263.443 kr1 kr (0%)
21. jan. 20263.442 kr8 kr (0%)
2. jan. 20263.434 kr59 kr (2%)
20. dec. 20253.375 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret