Gå til hovedindhold

Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger

RothSanitetEAN: 5702000129334
Pris fra 438 krtil 505 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 423 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger
438 kr
Til butik
Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 17046217.403
EAN: 5702000129334
Varenr.: 5129998
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Fordelerrør 3 afgreninger x 15 mm indstik Euro-red
439 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth fordelerør, 15 mm x 3/4" , 3 afgreninger, rødgods
459 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roth fordelerrr, 3 afg. x 15 mm indstik, rdgods
470 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roth Rødgods Indstiks Fordelerrør 3X15Mm
489,84 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth fordelerør, 15 mm x 3/4" , 3 afgreninger, rødgods
499 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth rødgods indstiks fordelerrør 3x15mm
505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK438 kr477 krKøb
2Proshop DK439 kr478 krKøb
3LavprisVVS459 kr459 krKøb
4WATTOO.DK470 kr470 krKøb
5Billigelogvvs.dk489,84 kr489,84 krKøb
6BilligVVS DK499 kr499 krKøb
7MaintainIt505 kr505 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger

PriceData har fulgt prisen på Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger i 154 dage. Laveste pris i perioden er 398 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 448 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 435 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Roth EURO-red indstik fordelerrør 3 afg. x 15 mm. Støttebøsning i aisi 316 medfølger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026438 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026439 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026438 kr1 kr (0%)
30. maj 2026439 kr9 kr (2%)
9. maj 2026448 kr
7. maj 2026447,11 kr
6. maj 2026448 kr
30. apr. 2026447,11 kr7,11 kr (2%)
8. apr. 2026440 kr17 kr (4%)
3. apr. 2026423 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret