Gå til hovedindhold

Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus

RothSanitetEAN: 5702000119045
Pris fra 239 krtil 286,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47,25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 230 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus
239 kr
Til butik
Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 17046217.432
EAN: 5702000119045
Varenr.: 4615080
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Fordelerrør 3/4" 4 afgreninger rødgods
239 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth rødgods fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 3/4"
259 kr
Til butik
Roth rødgods fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 3/4" billede

Produktinformation

Fordelerrøret er udført i rødgodt og kan anvendes til både brugs- og varmeinstallationer. Fordelerrøret findes i 4 og 3 afgreninger så du kan samle dem som du vil, og få de ønskede antal afgreninger. Husk pakmateriale til samlingerne. Afgreningerne findes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5702000119045
Varenr.: 046217432
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth rødgods fordelerrør 3/4", 4 afgreninger 3/4"
259 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roth fordelerrr, 4 afgreninger, Euro-red rdgods
268 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roth Rødgods Fordelerrør 4 X ¾" Konus
278,45 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth rødgods fordelerrør 4 x ¾" konus
286,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK239 kr278 krKøb
2Proshop DK239 kr278 krKøb
3BilligVVS DK259 kr259 krKøb
4LavprisVVS259 kr259 krKøb
5WATTOO.DK268 kr268 krKøb
6Billigelogvvs.dk278,45 kr278,45 krKøb
7MaintainIt286,25 kr286,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus

PriceData har fulgt prisen på Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus i 153 dage. Laveste pris i perioden er 221 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Roth EURO-red fordelerrør er udført i CC499K Rødgods, og med 4 afgreninger i ¾ eurokonus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026239 kr7 kr (3%)
28. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026233 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026235 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026236 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026237 kr6 kr (3%)
16. apr. 2026231 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026230 kr6 kr (3%)
14. feb. 2026224 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret