Gå til hovedindhold

Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202

RonstanDobbeltblok med svirvelEAN: 9316800557363
Pris fra 412 krtil 499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 405 kr 27. maj

Sammenlign priser på Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 412 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40
-17%412 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 billede

Produktinformation

Dobbeltblok med svirvel til sejlbåd Ronstan Series 40 dobbeltblok med svirvelshackle er en alsidig blok til joller, sportsbåde og kontroliner på større yachts op til 8 meter. Den bruges til skøder, Cunninghams, skødevognsliner og generelle rigging-systeme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Ronstan serie 40
EAN: 9316800557363
Varenr.: 53935836135753
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40
449 kr
Til butik
Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 billede

Produktinformation

EGENSKABER· UV bestandig Acetal skive · HL-blokkene har en Nylatron® skive som kan anvendes til wire eller tov · Fiberforstærket og UV bestandig nylon blok· Dobbelt kuglelejesystem løber på en poleret rustfri skinne og acetal underlag, hvilket giver minimum vægt og stor styrke · 316 rustfri stål svirvel· Rensehullerne ind til kuglelejerne gør det let at skylle salt og sand ud af kuglerne med ferskvand for at sikre en lang og funktions sikker levetid påblokkene.210577 - Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40Arbejdsbelastning: 500 kgBrand: RonstanBrudstyrke: 1200 kgMax tov diameter: 10 mmSkivediameter: 40 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Dobbeltblok med svirvel
Materiale: Rustfrit stål/komposit
Artikel nr.: 130RF40202
EAN: 9316800557363
Varenr.: 210577
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk412 kr412 krKøb
2Watski DK449 kr449 krKøb
3Anyparts499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202

PriceData har fulgt prisen på Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202 i 78 dage. Laveste pris i perioden er 405 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 427 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 416 kr.

Den nuværende pris på 412 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Ronstan Dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF40202 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026412 kr3 kr (1%)
28. maj 2026409 kr4 kr (1%)
27. maj 2026405 kr5 kr (1%)
25. maj 2026410 kr5 kr (1%)
23. maj 2026415 kr1 kr (0%)
22. maj 2026414 kr2,51 kr (1%)
17. maj 2026411,49 kr4,88 kr (1%)
14. maj 2026416,37 kr
12. maj 2026416,42 kr2,58 kr (1%)
11. maj 2026419 kr2,58 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret