Gå til hovedindhold

Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210

RonstanLegetøjEAN: 9316800625529
Pris fra 499 krtil 719 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40
-31%499 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 billede

Produktinformation

Dobbelt blok med svirvel til rig Ronstan Series 40 Orbit Block er en dobbelt blok med svirvel og hunds til rig og sejltrim på kapsejladsbåde og cruisere. Blokken håndterer belastninger, der traditionelt kræver en større og tungere blok, men holder vægten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Ronstan serie 40
EAN: 9316800625529
Varenr.: 53936309272905
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ronstan Orbit dobbelt violin med svirvel serie 40
522 kr
Til butik
Ronstan Orbit dobbelt violin med svirvel serie 40 billede

Produktinformation

Ronstan serie 40 Orbit block™ · Arb.belastning 600 kg· MWL = 400 kg dynamisk belastning / 800 kg statisk belastning· Let, men alligevel stærk· Hærdet, glasfiberforstærket nylon erstatter stropper af rustfrit stål, der bruges i vores traditionelle blokke· Bredt sortiment, mange muligheder for systemer· Lav profil og kompakt· Stærke karbon forstærkede frølår på justerbar arm210651 - Ronstan Orbit dobbelt violin med svirvel serie 40Arbejdsbelastning: 600 kgBrudstyrke: 1200 kgMax line: 10 mmVægt: 130 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Dobbeltblok med hundsvot
Materiale: Rustfrit stål/komposit
Artikel nr.: 130RF48210
EAN: 9316800625529
Varenr.: 210651
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk499 kr499 krKøb
2Watski DK522 kr522 krKøb
3Anyparts719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210

PriceData har fulgt prisen på Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 531 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Ronstan Orbit dobbelt hunds. med svirvel serie 40 - 130RF48210 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026499 kr23 kr (4%)
14. maj 2026522 kr2 kr (0%)
28. apr. 2026524 kr20,55 kr (4%)
27. apr. 2026503,45 kr20,55 kr (4%)
26. apr. 2026524 kr6,6 kr (1%)
19. apr. 2026517,4 kr13,96 kr (3%)
17. apr. 2026503,44 kr
16. apr. 2026503,41 kr20,59 kr (4%)
23. feb. 2026524 kr175 kr (25%)
17. feb. 2026699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret