Gå til hovedindhold

Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200

RonstanLegetøjEAN: 9316800624782
Pris fra 460 krtil 659 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 416,3 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 460 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40
-30%460 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 billede

Produktinformation

Dobbeltblok med svirvel og kuglelejer Ronstan Orbit dobbeltblok serie 40 er en kompakt blok med svirvelhoved og kuglelejer til trimliner, taljer og purchase-systemer på joller, sportsbåde og mindre kølbåde. Blokken arbejdsbelastes op til 600 kg og håndter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Ronstan serie 40
EAN: 9316800624782
Varenr.: 53936308093257
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40
-3%463 kr
Før 477 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 billede

Produktinformation

Ronstan Ball bearing serie 40 Orbit block™ med kugleleje.· Let, men alligevel stærk· Hærdet, glasfiberforstærket nylon erstatter stropper af rustfrit stål, der bruges i vores traditionelle blokke· Bredt sortiment, mange muligheder for systemer· Lav profil og kompakt· Stærke karbon forstærkede frølår på justerbar armKuglelejeversionen inkorporerer vores 2-trins lejesystem, der bruger kuglelejer for at minimere friktion og et sekundært fuldkontaktleje for at opretholde lav friktion over hele arbejdsbelastningsområdet.210655 - Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40Arbejdsbelastning: 600 kgBrudstyrke: 1200 kgMax line: 10 mmVægt: 118 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ronstan
Kategori: Dobbeltblok med svirvel
Materiale: komposit/Rustfrit stål
Artikel nr.: 130RF48200
EAN: 9316800624782
Varenr.: 210655
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk460 kr460 krKøb
2Watski DK463 kr463 krKøb
3Anyparts659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200

PriceData har fulgt prisen på Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 416,3 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 493 kr.

Den nuværende pris på 460 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Ronstan Orbit dobbeltblok med svirvel serie 40 - 130RF48200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026460 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026463 kr17,02 kr (4%)
27. apr. 2026445,98 kr17,02 kr (4%)
19. apr. 2026463 kr28,6 kr (7%)
17. apr. 2026434,4 kr18,1 kr (4%)
16. apr. 2026416,3 kr46,7 kr (10%)
20. mar. 2026463 kr14 kr (3%)
23. feb. 2026477 kr162 kr (25%)
17. feb. 2026639 kr162 kr (34%)
8. dec. 2025477 kr57 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret