Gå til hovedindhold

Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål

RommelsbacherEAN: 4001797854308
Pris fra 360 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 360 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rommelsbacher MZ 500 elektrisk madhakker 1,5 L 500 W Sort, Rustfrit stål
360 kr
Til butik
Rommelsbacher MZ 500 elektrisk madhakker 1,5 L 500 W Sort, Rustfrit stål billede

Produktinformation

Rommelsbacher MZ 500. Skål volumen: 1,5 L. Produktfarve: Sort, Rustfrit stål, Skål, materiale: Glas, Materiale, kniv: Rustfrit stål. Strøm: 500 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 230 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MZ 500
EAN: 4001797854308
Varenr.: 993992749
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rommelsbacher MZ 500 Multi Zerkleinerer
443 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål
-2%509 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

Effektiv minihakker til hverdagens madlavningGør forberedelsen nem med ROMMELSBACHER MZ 500. Denne kompakte minihakker klarer alt fra urter og løg til nødder og grønt i den rummelige 1,5 l glasskål. Den kraftige 500 W motor og 4 skarpe knive i rustfrit stål giver hurtige, jævne resultater, så du sparer tid ved køkkenbordet.Gennemtænkt design til køkkenetDen robuste glasskål giver godt overblik over konsistensen, mens en skridsikker bund sikrer stabilitet under brug. Betjeningen er enkel med knapper og tydelig tænd/sluk-funktion. Hakke-delene er nemme at rengøre og tåler opvaskemaskine, så du hurtigt er videre til næste ret.Skålkapacitet: 1,5 lEffekt: 500 WSpænding: 230 VAntal knive: 4Knive: Rustfrit stålSkål: GlasBetjening: KnapperTænd/sluk: JaSkridsikker bund: JaTåler opvaskemaskine: Ja (udvalgte dele)Farve: Sort og rustfrit stål...

Produktspecifikationer

Kategori: Blendere
Vægt: 2.45g
EAN: 4001797854308
Varenr.: 1976265
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål
-2%529 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK360 kr360 krKøb
2CS MEGASTORE DK443 kr482 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål i 145 dage. Laveste pris i perioden er 360 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 360 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Minihakker - ROMMELSBACHER MZ 500, 1,5 l skål, 500 W, sort/rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026360 kr4 kr (1%)
27. maj 2026364 kr31 kr (8%)
18. apr. 2026395 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026397 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026399 kr4 kr (1%)
8. apr. 2026403 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026404 kr4 kr (1%)
18. mar. 2026408 kr48 kr (13%)
28. feb. 2026360 kr55 kr (13%)
13. feb. 2026415 kr63 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret