Gå til hovedindhold

Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil

Made By HandVæglampebeslagEAN: 5710780800084
Pris fra 1.466 krtil 2.095 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 629 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1466 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ro Ø15/23 Open væglampe, natur
-30%1.466 kr
Før 2.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ro Ø15/23 Open væglampe, natur billede

Produktinformation

Made by Hand Ro Ø15/23 Open væglampe i jutegarn - designet af Kim Richardt Væglampen Ro er fremstillet af stærkt og holdbart jutegarn bundet om en jernramme. Inspirationen er hentet i traditionel dansk håndværksteknik fra 1920'erne og 1930'erne, h

Produktspecifikationer

Mærke: Made by Hand
Kategori: Made by Hand
EAN: 5710780800084
Varenr.: RO23 W O
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil
-19%1.700 kr
Før 2.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil billede

Produktinformation

Ro Wall light Open er en lampe, der udstråler velvære og afslapning i hjemmet. Lampen, der er designet af den danske designer Kim Richardt, har en smuk, rund skærm af jutegarn, der giver den en ru, mat overflade og et naturligt look. Garnet har en smuk, naturlig brun nuance, der passer særligt godt til vintage- og boheme-inspirerede indretninger. Væglamperne er udstyret med en standard E27-fatning, der passer til en lang række traditionelle glødepærer. Lyset stråler ud gennem lysudgangen, der er placeret således, at lyset stråler vandret ud i rummet. Ro Wall-lampen fås i tre smukke udførelser, hver med en anden form: en, hvor skærmen er lige, en, hvor skærmen smalner indad, og en, hvor den åbner sig ud mod rummet.

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Væglamper
Materiale: Stof / tekstil
Artikel nr.: RO23 W O
EAN: 5710780800084
Varenr.: 70024004
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Ro Væglampe Åben - Made by Hand
2.095 kr
Til butik
Ro Væglampe Åben - Made by Hand billede

Produktinformation

Ro Væglampe Åben - håndværk, ro og æstetik i én lampe Ro Væglampe Åben er en smuk og sanselig væglampe, der bringer varme og ro ind i dit hjem. Lampen er inspireret af det danske håndværk fra 1920’erne og 30’erne, hvor lampeskærme ofte blev lavet i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Lamper til entréen
Farve: Brun
EAN: 5710780800084
Varenr.: RO23 W O

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.466 kr1.466 krKøb
2Lampemesteren DK1.700 kr1.700 krKøb
3Luxlight.dk2.095 kr2.095 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil

PriceData har fulgt prisen på Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil i 159 dage. Laveste pris i perioden er 1.466 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.587 kr.

Den nuværende pris på 1.466 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Ro væglampe Open – håndlavet Made By Hand - Stue - Stof / tekstil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.466 kr289 kr (16%)
16. maj 20261.755 kr289 kr (20%)
3. maj 20261.466 kr169 kr (10%)
2. maj 20261.635 kr169 kr (12%)
21. apr. 20261.466 kr234 kr (14%)
19. apr. 20261.700 kr234 kr (16%)
6. feb. 20261.466 kr279 kr (16%)
5. feb. 20261.745 kr279 kr (19%)
27. dec. 20251.466 kr239 kr (14%)
26. dec. 20251.705 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret