Gå til hovedindhold

Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon

RimmelLæbestiftEAN: 3616302737918
Pris fra 86,25 krtil 115 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 28,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Provocalips 2.3 ml - 440 Maroon Swoon
-25%86,25 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Provocalips 2.3 ml - 440 Maroon Swoon billede

Produktinformation

Rimmel London Lasting Provocalips - 440 Maroon Swoon er en flydende totrinslæbestift, der sikrer læberne masser af fugt og holdbar farve. Denne smarte læbestift smitter ikke af, giver læberne masser af farve, fugt og glans og holder i op til 16 timer. **F...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Lipstick
EAN: 3616302737918
Varenr.: 108899
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Provocalips 440 Maroon Swoon - 4 ml
109 kr
Til butik
Rimmel London Provocalips 440 Maroon Swoon - 4 ml billede

Produktinformation

Langtidsholdbart flydende læbestift med 2-trins system Rimmel London Lasting Provocalips er et praktisk flydende læbestift med 2-trins applicering, der giver intensiv farve i op til 16 timer. Dette kysproof læbestift holder læberne fugtige, samtidig med at det giver en holdbar farve, der ikke smitter af. Fordelene ved dette flydende læbestift Langtidsholdbar farve, der holder i op til 16 timer Kysproof formel, der ikke smitter af 2-trins system med farve og fugtgivende topcoat Behagelig fornemmelse, der hverken klumper sig eller tørrer ud Sådan bruger du Rimmel London Provocalips Applicer først den flydende læbefarve og derefter det transparente topcoat for bedste resultat og langtidsholdbarhed. En pålidelig løsning til langtidsholdbar læbefarve hele dagen. Læg Rimmel London Provocalips i din sminketaske allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 4 ml
Artikel nr.: 107548
EAN: 3616302737918
Varenr.: 107548
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon
110 kr
Til butik
Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour  2-In-1 440 Maroon Swoon billede

Produktinformation

💄 2-i-1 læbestift med topcoat · Op til 16 timers hold · Kysse- og smittefast Giv læberne intens, holdbar farve med en glansfuld finish. Denne 2-trins læbefarve kombinerer en pigmentmættet flydende farve med en fugtgivende topcoat, der forsegler resultatet, så det holder hele dagen. Nuancen 440 Maroon Swoon er en dyb, elegant bordeaux, der klæder både hverdag og aftenlook. Fordele 2-i-1 system: farve i den ene ende, forsegler/topcoat i den anden Op til 16 timers hold uden at smitte af på glas, tøj eller hud Kyssefast og modstandsdygtig over for mad og drikke Komfortabel, ikke-klistret fornemmelse med skinnende finish Let at friske op i løbet af dagen med et nyt lag topcoat Præcis applikator for jævn, skarp påføring Sådan bruger du produktet Sørg for, at læberne er rene og tørre. Ryst farven let, hvis nødvendigt. Påfør et jævnt lag farve (trin 1). Undgå at presse læberne sammen. Lad farven tørre i ca. 60-90 sekunder, til overfladen føles tør at røre ved. Påfør topcoat (trin 2) for at forsegle farven og give glans samt komfort. Genpåfør topcoat efter behov i løbet af dagen for ekstra komfort og shine. Fjern produktet med en oliebaseret makeupfjerner eller rensebalm. Resultat Ensartede, markerede læber i en dyb maroon-nuance, der holder imponerende længe uden at smitte af – med en fleksibel, behagelig fornemmelse og en glansfuld finish, som kan friskes op på få sekunder.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Læber
Artikel nr.: 3616302737918
EAN: 3616302737918
Varenr.: 3616302737918
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Lasting Provocalips Lipstick 440 Maroon swoon
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk86,25 kr86,25 krKøb
2NordicFeel DK109 kr109 krKøb
3Beautycos DK110 kr139 krKøb
4Lyko DK115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon i 165 dage. Laveste pris i perioden er 39,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 86,25 kr er 17% over normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Rimmel London Lasting Provocalips Lip Colour 2-In-1 440 Maroon Swoon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202686,25 kr46,3 kr (116%)
29. maj 202639,95 kr46,3 kr (54%)
28. maj 202686,25 kr46,3 kr (116%)
24. maj 202639,95 kr69,05 kr (63%)
23. maj 2026109 kr69,05 kr (173%)
14. maj 202639,95 kr70,05 kr (64%)
13. maj 2026110 kr70,05 kr (175%)
21. apr. 202639,95 kr49,05 kr (55%)
20. apr. 202689 kr49,05 kr (123%)
14. apr. 202639,95 kr49,05 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret