Gå til hovedindhold

Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml

RimmelLæbestiftEAN: 3616302737864
Pris fra 86,25 krtil 110 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23,75 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 14. maj

Sammenlign priser på Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Provocalips 2.3 ml - 220 Come Up Roses
-25%86,25 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Provocalips 2.3 ml - 220 Come Up Roses billede

Produktinformation

Rimmel London Lasting Provocalips -220 Come Up Roses er en flydende totrinslæbestift, der sikrer læberne masser af fugt og holdbar farve. Denne smarte læbestift smitter ikke af, giver læberne masser af farve, fugt og glans og holder i op til 16 timer. **F...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Lipstick
EAN: 3616302737864
Varenr.: 108897
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Lasting Provocalips Lipstick 220 Come up roses
97 kr
Til butik
Rimmel Lasting Provocalips Lipstick 220 Come up roses billede

Produktinformation

Rimmel London Lasting Provocalip er en to-trins flydende læbestift, der giver en intensiv farve, der holder i op til 16 timer. Gør læberne kysseklare og smitter ikke af. Læberne vil føles bløde og fugtede fra morgen til aften. Anvendelse:Læbestiften påføres i to trin: Først den flydende og intense læbefarve og derefter den gennemsigtige og fugtgivende topcoat, som sikrer, at læbestiften sidder, hvor den skal. Læbestiften føles behagelig på læberne og hverken klumper, smuldrer eller tørrer ud. Skånsom, enkel og præcis påføring! Rimmel Lasting Provocalips Lipstick 220 Come up roses...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Læbestift
Størrelse: 4.000000000
Artikel nr.: 67561
EAN: 3616302737864
Varenr.: 1394-227-0220
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Provocalips 220 Come Up Roses - 4 ml
109 kr
Til butik
Rimmel London Provocalips 220 Come Up Roses - 4 ml billede

Produktinformation

Langtidsholdbar læbefarve som holder i 16 timer Rimmel London Lasting Provocalips er en flydende læbestift, der giver intensiv farve i op til 16 timer samtidig med at holde læberne fugtige. Denne to-trins læbestift sidder på plads uden at smitte af og føles behagelig på læberne uden at klumpe sig eller tørre ud. Fordelene ved denne langtidsholdbare læbestift Holder i op til 16 timer uden at smitte af To-trins formel med intensiv farve og fugtgivende topcoat Fugter læberne og forhindrer udtørring Nem og præcis applicering som hverken klumper eller smuldrer Sådan bruger du Lasting Provocalips Applicer først den flydende og intensive læbefarve og derefter det transparente og fugtgivende topcoat, som sørger for at læbestiften sidder der den skal. En pålidelig løsning til langtidsholdbar læbefarve hele dagen. Læg Rimmel London Lasting Provocalips i din sminkepung i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Læbestift
Størrelse: 4 ml
Artikel nr.: 107545
EAN: 3616302737864
Varenr.: 107545
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk86,25 kr86,25 krKøb
2Lyko DK97 kr97 krKøb
3NordicFeel DK109 kr109 krKøb
4Beautycos DK110 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 86,25 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Rimmel London Lasting Provocalips 220 Come Up Roses 2 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202686,25 kr10,75 kr (11%)
30. maj 202697 kr10,75 kr (12%)
28. maj 202686,25 kr22,75 kr (21%)
23. maj 2026109 kr12 kr (12%)
21. maj 202697 kr22 kr (29%)
14. maj 202675 kr23 kr (23%)
6. maj 202698 kr23 kr (31%)
28. apr. 202675 kr35 kr (32%)
9. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026109 kr22,75 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret