Gå til hovedindhold

Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022436174342
Pris fra 58 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -
58 kr
Til butik
Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - billede

Produktinformation

Rz Bøjn. 72gr. 87 MM

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Rheinzink - Zink tagrender
EAN: 4022436174342
Varenr.: 49196
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink bøjning 72 grader med muffe 87 mm.
63 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink bjning 72 87 mm
65,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink bøjning 72o 87 mm
66 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink 72° bøjning med Ø87 mm nedløb i zink
99 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink bøjning 72 grader / Ø 87 mm, zink
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk58 kr58 krKøb
2CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
3WATTOO.DK65,5 kr65,5 krKøb
4Proshop DK66 kr105 krKøb
5vvsfittings.dk75 kr75 krKøb
6LavprisVVS99 kr99 krKøb
7BilligVVS DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - i 178 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Rheinzink bøjning 72gr. 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202658 kr1 kr (2%)
1. jun. 202659 kr1 kr (2%)
31. maj 202660 kr1 kr (2%)
30. maj 202661 kr2 kr (3%)
29. maj 202663 kr1 kr (2%)
28. maj 202662 kr1 kr (2%)
27. maj 202663 kr1 kr (2%)
23. maj 202664 kr1 kr (2%)
12. maj 202663 kr1 kr (2%)
29. apr. 202664 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret