Gå til hovedindhold

Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425042720
Pris fra 18,75 krtil 26 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 7,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur - og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.75 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur -
18,75 kr
Til butik
Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur - billede

Produktinformation

RHEINZINK CLASSIC walzblank brøndkrave til pvc 87/116mm

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: 030620218 - 779782274
EAN: 4022425042720
Varenr.: 241831
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink brndkrave, 87/116 mm, til pvc brnd, classic walzblank
20,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur -
21,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Brøndkrave 87/116Mm Til Pvc Brønd Cl. Wa
21,36 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Brøndkrave 87/116mm til pvc brønd cl. wa
22,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave til plastrør Ø87x116 mm i zink
24 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave t/plastrør Ø 87 x 116 mm, zink
26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave til pvc 87/116 mm
26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk18,75 kr18,75 krKøb
2WATTOO.DK20,75 kr20,75 krKøb
3vvsfittings.dk21,25 kr21,25 krKøb
4Billigelogvvs.dk21,36 kr21,36 krKøb
5MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
6LavprisVVS24 kr24 krKøb
7BilligVVS DK26 kr26 krKøb
8Proshop DK26 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur - i 179 dage. Laveste pris i perioden er 18,75 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 18,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Rheinzink brøndkrave 87/116 mm. CLASSIC walzblank - til PVC - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202618,75 kr2,35 kr (11%)
20. maj 202621,1 kr
19. maj 202621,25 kr
9. maj 202621,1 kr
25. apr. 202621,17 kr
14. apr. 202620,92 kr
13. apr. 202621,25 kr
5. apr. 202620,74 kr
21. mar. 202620,92 kr
6. mar. 202621,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret