Gå til hovedindhold

Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425672125
Pris fra 76 krtil 129 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke med brøndkrave 87/116 mm
76 kr
Til butik
Rheinzink skydestykke med brøndkrave 87/116 mm billede

Produktinformation

RHEINZINK skydestykke med brøndkrave 87/116 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Tag og facade
Artikel nr.: 1134903
EAN: 4022425672125
Varenr.: 2899812
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rz Skydestykke 87 - CLASSIC walzblank TAGES IKKE RETUR
78 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke nedlb (87 mm) - krave 116 mm
80 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -
80 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink Skydestykke 87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
91,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skydestykke 87/116
94,07 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skydestykke 87/116
97,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke med brøndkrave Ø87x116 mm i zink
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke m/brøndkrave 87x116 mm, zink
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK76 kr115 krKøb
2CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
3WATTOO.DK80 kr80 krKøb
4Elvvs.dk80 kr80 krKøb
5vvsfittings.dk91,25 kr91,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk94,07 kr94,07 krKøb
7MaintainIt97,5 kr97,5 krKøb
8LavprisVVS119 kr119 krKøb
9BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - i 180 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Rheinzink Skydestykke 87 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202676 kr1 kr (1%)
1. apr. 202677 kr1 kr (1%)
28. mar. 202678 kr1 kr (1%)
19. mar. 202679 kr5 kr (7%)
7. feb. 202674 kr2 kr (3%)
6. feb. 202672 kr2 kr (3%)
3. feb. 202674 kr2 kr (3%)
2. feb. 202672 kr2 kr (3%)
1. feb. 202674 kr2 kr (3%)
31. jan. 202672 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret