Gå til hovedindhold

Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425672361
Pris fra 67 krtil 109 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke nedlb (76 mm) - krave 116 mm
67 kr
Til butik
Rheinzink skydestykke nedlb (76 mm) - krave 116 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: WATTOO.DK VVS Tag & render Tagrender Zink tagrender
EAN: 4022425672361
Varenr.: 276664040
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke med brøndkrave 76/116 mm
72 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink Skydestykke 76 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
88,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skydestk 76/116 Mm M/Brøndkrave Cl. Walz
90,11 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skydestk 76/116 mm m/brøndkrave cl. walz
93,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke med brøndkrave Ø76x116 mm i zink
99 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink skydestykke m/brøndkrave Ø 76x116 mm, zink
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK67 kr67 krKøb
2Elvvs.dk67 kr67 krKøb
3Proshop DK72 kr111 krKøb
4vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb
5Billigelogvvs.dk90,11 kr90,11 krKøb
6MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
7LavprisVVS99 kr99 krKøb
8BilligVVS DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - i 181 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Rheinzink Skydestykke 76 mm. prePatina walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202667 kr4 kr (6%)
14. maj 202671 kr2 kr (3%)
1. apr. 202673 kr1 kr (1%)
23. dec. 202574 kr2 kr (3%)
16. dec. 202576 kr4 kr (6%)
12. dec. 202572 kr4 kr (5%)
10. dec. 202576 kr5 kr (7%)
8. dec. 202571 kr5 kr (7%)
7. dec. 202576 kr5 kr (7%)
6. dec. 202571 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret