Gå til hovedindhold

Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425042546
Pris fra 19 krtil 30 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur - og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink lukket brøndkrave Ø150 mm i zink
19 kr
Til butik
Rheinzink lukket brøndkrave Ø150 mm i zink billede

Produktinformation

Rheinzink tagrendesystemet er af imponerende kvalitet, da zink er et vedligeholdelsesfrit materiale, der med sikkerhed holder i mange år. Ved fremstilling er zink skinnende blankt, men med tiden får det en flot og naturlig patinering. Brøndkraven benyttes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 150 mm
EAN: 4022425042546
Varenr.: 276671000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur -
20 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink lukket brøndkrave Ø 150 mm, zink
21 kr
Til butik
Rheinzink lukket brøndkrave Ø 150 mm, zink billede

Produktinformation

Rheinzink tagrendesystemet imponerer med sin kvalitet og sikrer en løsning med dele, der er skræddersyet til hinanden i samme materiale. Rheinzink tagrenden holder i mange år, da zink er et fuldstændigt vedligeholdelsesfrit materiale, der også giver et ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc
Størrelse: 150 mm
EAN: 4022425042546
Varenr.: 276671000
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur -
25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink brndkrave til udskring - 150 mm
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave til beton uden hul 150 mm
30 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS19 kr19 krKøb
2Elvvs.dk20 kr20 krKøb
3BilligVVS DK21 kr21 krKøb
4vvsfittings.dk25 kr25 krKøb
5WATTOO.DK29 kr29 krKøb
6Proshop DK30 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur - i 169 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 23,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Rheinzink Brøndkrave 150 mm Uden Hul - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202619 kr1 kr (5%)
30. maj 202620 kr1 kr (5%)
29. maj 202621 kr1 kr (5%)
27. maj 202620 kr1 kr (5%)
5. feb. 202621 kr2,5 kr (11%)
4. feb. 202623,5 kr2,5 kr (12%)
17. dec. 202521 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret