Gå til hovedindhold

vrige RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter

vrigeNeon Flex LED strips 230VEAN: 5740031803069

Sammenlign priser på RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
RF trådløs timer+dæmper med fjernbetjening - Inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 m
174 kr
Til butik
RF trådløs timer+dæmper med fjernbetjening - Inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 m billede

Produktinformation

RF trådløs timer+dæmper til 230V Neon Flex Dette RF trådløse sæt er udviklet til styring af 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex LED strips. Systemet giver mulighed for både tidsstyring og dæmpning af belysningen, hvilket gør det til en funktionel tilføjelse til f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Neon Flex LED strips 230V
EAN: 5740031803069
Varenr.: 22200
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter
174 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
RF trådløs timer+dæmper med fjernbetjening - Inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 m
174 kr
Til butik
RF trådløs timer+dæmper med fjernbetjening - Inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 m billede

Produktinformation

Trådløs timer og dæmpertil 230V 8x16 CLIP-ON Neon flex LED strips. Radiosignal med rækkevidde op til 15 meter. Kan tilsluttes direkte til enkelt farvetLED strip. Batterier er ikke inkluderet. Benytter 2x AAA. Kan trække op til 50m 230v LED strip. Kontroll...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Neon Flex LED strips 230V
EAN: 5740031803069
Varenr.: 22200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store174 kr174 krKøb
2WATTOO.DK174 kr174 krKøb
3DetLED.dk174 kr174 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter

PriceData har fulgt prisen på RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter i 87 dage. Den nuværende pris er 174 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for RF trdls timer, dmper med fjernbetjening, inkl. endeprop, til 230V 8x16 CLIP-ON Neon Flex, memory funktion, maks. 50 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026174 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret