Gå til hovedindhold

Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206066670
Pris fra 113 krtil 506,25 kr
16 forhandlere

Prisforskel: 393,25 kr (78% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 94 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort og køb billigst

16 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 16 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort
113 kr
Til butik
Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 3
Artikel nr.: 910-004909
EAN: 5099206066670
Varenr.: 1721661
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech M330 SILENT PLUS Mekanisk Trådløs Sort
114 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech M330 Silent Wireless Mouse - Black
-56%145 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech M330 Silent Wireless Mouse - Black billede

Produktinformation

Logitech M330 Silent Plus, wireless mouse, black, Enjoy the sound of silence, Get all your work done without missing a beat or disturbing those around you. Silent Mice have the same click feel without the click noise – over 90% noise reduction. Durable, high performance feet quietly glide over the desktop. A smooth scroll wheel completes the silent experience. Silent Mice eliminate excess noise while protecting the health and productivity of everyone. Make this your last annoying click. Your family and friends will thank you. Crafted for your right hand, Designed with contoured grips made of soft rubber for total comfort. 24-month battery life, Go longer between battery changes thanks to energy efficient engineering. M330 SILENT PLUS automatically puts itself to sleep when not in use. Simple. Reliable. Strong. Enjoy a wireless connection up to 10m away thanks to a plug-and-forget nano receiver. M330 SILENT PLUS features Logitech® Advanced Optical Tracking for ultra precise moves on almost any surface. No hassle, no software needed. Works with Windows, Mac, Chrome OS or Linux-based computers. Quiet mark certification, Logitech is the first mouse company in the world to receive the Quiet Mark certification. This international mark of approval from the UK Noise Abatement Society recognizes technology designed to reduce noise. Scroll Wheel: Yes, DPI (Min/Max): 1000±, Number of buttons: 3, Wireless range: 10 meters, Sensor technology: Yes, 2D, mechanical, Connection Type: 2.4 GHz wireless connection, Package contents: Mouse, nano receiver, 1 AA battery (pre-installed), User documentation. Dimensions: (WxDxH) 67,9 x 38,4 x 105,4 mm, Weight: 91 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Ledningsfri
EAN: 5099206066670
Varenr.: C09090
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech M330 Silent Plus - sort
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech M330 SILENT PLUS Mekanisk Trådløs Sort
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech M330 Silent Plus - sort
169 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech M330 Silent Plus - Mus - Optisk - 3 knapper - Sort
209 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Logitech M330 trådløs mus
209,49 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Logitech M330 Silent Plus Wireless Mouse - Sort
235 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
M330 Silent Plus trådløs mus - Sort
249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech M330 Silent Plus Wireless Rf Trådløst Mus
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Mus Logitech M330 Wireless
323,44 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech M330 Silent Plus trådløs Computermus (sort)
329 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Logitech M330 Mus
349,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech M330 Silent Plus - Trådløs Mus - Usb
399,95 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
M330 Silent Plus Wireless Mouse, Black
506,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 16 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
2CompuMail DK114 kr114 krKøb
3Teknikproffset DK145 kr194 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5Ultrashop159 kr159 krKøb
6Vivas DK169 kr238 krKøb
7Proshop DK209 kr248 krKøb
8RedOffice Konpap209,49 kr209,49 krKøb
9Tonerland.dk235 kr235 krKøb
10EL-GROSSISTEN249 kr249 krKøb
11Dustin DK311 kr397,25 krKøb
12Hertels Boresko323,44 kr323,44 krKøb
13Komplett DK329 kr329 krKøb
14Homeshop DK349,95 kr349,95 krKøb
15Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
16HUMA.dk506,25 kr506,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Logitech® | M330 SILENT PLUS - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026113 kr12 kr (12%)
29. maj 2026101 kr5 kr (5%)
7. maj 202696 kr2 kr (2%)
30. apr. 202694 kr1 kr (1%)
23. apr. 202695 kr2 kr (2%)
17. apr. 202697 kr1 kr (1%)
16. apr. 202698 kr1 kr (1%)
15. apr. 202699 kr2 kr (2%)
10. apr. 2026101 kr3 kr (3%)
6. apr. 202698 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret