Gå til hovedindhold

Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206110441
Pris fra 137 krtil 249,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 112,95 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Pebble 2 M350s Optisk Trådløs Hvid
137 kr
Til butik
Logitech Pebble 2 M350s Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Logitech Pebble Mouse 2 M350s - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - Bluetooth 5.2 LE - tonalt hvidt

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-007013
EAN: 5099206110441
Varenr.: 1001568263
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid
141 kr
Til butik
Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Trådløs Kontormus, kablet tilslutning: USB-A, trådløs teknologi: Bluetooth LE, batteri: batterilevetid (op til): 24 måneder, optisk sensor 400 - 4000 dpi, 3 knapper, scroll hjul, kan bruges af både venstre og højrehåndet (ambidekstral), vægt: 76 gram, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, hvid - Trods det kedelige med Pebble Mouse 2 M350s trådløs mus fremstillet med genbrugsplast. Dens minimalistiske afrundede form og kompakte musedesign gør den ligeså ikonisk som du er, og fuldt ud bærbar. Spring nemt mellem 3 enheder med Easy-Switch-knappen på Bluetooth®-musen til fere enheder, og brug Pebble Mouse 2 M350s på din måde med den tilpassede museknap. Plastdele i Pebble Mouse 2 M350s inkluderer certifceret genbrugsplast; plast i grafttonet: 76 % genvundet plast fra forbrugsafald; plast i hvid- og rosatonet: 58 % genvundet plast fra forbrugsaffald - Easily hop across 3 devices with the Easy-Switch button on the Bluetooth multi-device mouse and use the Pebble Mouse 2 M350s your way with the customizable mouse button. - Make a Big Impression on the Quiet: Let your work speak louder than your clicks; Pebble Mouse 2 M350s is a quiet mouse with Silent Touch Technology that removes 90% click noise.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007013
EAN: 5099206110441
Varenr.: 3187193
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Pebble Mouse 2 - M350s
166 kr
Til butik
Logitech Pebble Mouse 2 - M350s billede

Produktinformation

Logitech Pebble Mouse 2 M350s Bluetooth-mus, Trods kedsomhed med Pebble Mouse 2 M350s trådløse mus lavet af genbrugsplast. Dens minimalistiske runde form og kompakte musedesign gør den lige så ikonisk som dig og super bærbar. Hop nemt på tværs af 3 enheder med Easy-Switch-knappen på Bluetooth®-multienhedsmusen, og brug Pebble Mouse 2 M350s på din egen måde med den tilpassede museknap. Funktioner: Trods kedsomhed: Med et slankt design, flere farver og smartere teknologi giver denne Bluetooth-mus fra Pebble 2-kollektionen dig mulighed for at udtrykke din stemning og komme med dit statement. Aldrig lavet almindelig, lavet til at gå steder: Pebble Mouse 2 M350s minimalistiske runde design er lavet af genbrugsplast - den er slank, let og bærbar. Hop nemt på tværs af 3 enheder: Brug Bluetooth til at forbinde op til 3 trådløse enheder på tværs af operativsystemer (Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS), og skift mellem dem med musens Easy-Switch-knap. Spar tid: Tilpas den midterste knap med Logi Options+-appen, så du kan gøre mere med Pebble Mouse 2 og tilføje genveje til dine yndlingsapps, herunder WhatsApp og Spotify. Gør et stort indtryk i det stille: Lad dit arbejde tale højere end dine klik Pebble Mouse 2 M350s er en støjsvag mus med Silent Touch Technology, der fjerner 90% klikstøj. Brug den i længere tid: Den trådløse mus giver dig timevis af brug, 2 års batterilevetid og auto-sleep strømbesparende tilstand for bekymringsfri brug - batteri medfølger. Et designvalg, du vil have det godt med: Plastdelene i Pebble Mouse 2 M350s Bluetooth Mouse indeholder mindst 58 % certificeret genbrugsplast efter forbrug. Ansvarligt indkøbt emballage: Emballagen til Pebble Mouse 2 M350s (inklusive produktindpakning) kommer fra FSC-certificerede skove og andre kontrollerede kilder, der er certificeret som kulstofneutrale. I kassen: Pebble Mouse 2 M350s, 1 x AA Alkaline-batteri (forudinstalleret), Brugerdokumentation, Garantikort kun for CN og Japan, Dokument med vigtig information (IID), Bæredygtighed: DESIGNER EN POSITIV FREMTID: Vi designer teknologi med din fremtid i tankerne, fordi store forandringer starter med mennesker. LAVET MED GENANVENDT PLASTIK: Plastdelene i Pebble Mouse M350 omfatter certificeret genbrugsplast efter forbrug - 76 % for Tonal Graphite, 58 % for Tonal Rose og Tonal White - for at give et nyt liv til udtjent plast fra gammel forbrugerelektronik og hjælpe med at reducere vores CO2-fodaftryk. ANSVARLIGT INDKØBT EMBALLAGE: Papiremballagen til Pebble Mouse 2 M350s (inklusive produktindpakning) kommer fra FSCTM-certificerede skove og andre kontrollerede kilder. Ved at vælge dette produkt støtter du ansvarlig forvaltning af verdens skove. CERTIFICERET CARBON NEUTRAL: Pebble Mouse 2 M350s er certificeret carbon neutral. Det betyder, at produktets og emballagens kulstofpåvirkning er reduceret til nul på grund af Logitech's investering i kulstofudligning og -fjernelsesprojekter. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Ledningsfri
EAN: 5099206110441
Varenr.: C92931
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Pebble 2 M350s - hvid
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Pebble 2 M350s - hvid
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Pebble 2 M350s Optisk Trådløs Hvid
199 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Logitech Pebble 2 M350s Trådløs Optisk Mus. Hvid
218 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Pebble Mouse 2 - M350s
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2Proshop DK141 kr180 krKøb
3Teknikproffset DK166 kr215 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Vivas DK189 kr258 krKøb
6Ultrashop199 kr199 krKøb
7Superprice.dk218 kr218 krKøb
8Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Logitech Pebble Mouse 2 M350s Wireless - Tonal White - Mus - Optisk - 3 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026136 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026137 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026135 kr5 kr (4%)
25. mar. 2026140 kr3 kr (2%)
24. mar. 2026143 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026142 kr3 kr (2%)
29. jan. 2026139 kr9 kr (6%)
24. jan. 2026148 kr7 kr (5%)
20. jan. 2026141 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret